Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A víznapon csak folyadékot...

A víznapon csak folyadékot szabad bevinni a szervezetedbe? Akik csinálták a diétát ezt hogy bírták? Nem lettetek rosszul?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 19:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a diétának semmi értelme nincsen.

Gondolj már bele ép ésszel,szerinted ez működhet? Hogy víznap? Szerinted a szervezeted erre hogyan fog reagálni? Ennyi eszetek hogy lehet,hogy ilyesmibe belekezdtek,ez nem fog tartós eredményt hozni abszolút. Fogyni nem ilyen 1-2 napos sz-ar kúrákkal kell,hanem hónapokig kell csinálni. És nem éhezni kell meg diétázni,hanem ésszerűen életmódot változtatni és sokat mozogni... gondolkodj már el egy kicsit ezen!

2012. szept. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább változtass életmódot,amit csinálsz,az baromi egészségtelen.
2012. szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Főleg mert utána a kétszeresét hízod vissza.
2012. szept. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
15%

Ácsi, előzők, ez a 90 napos diétához tartozik, kb. havi egyszer ajánlott a gyümölcsnap után! Nagyon hatásos, nem tipikus fogyókúra, nézzetek utána. Én végigcsináltam pár éve, teljesen megváltozott tőle az anyagcserém. Azóta sem hízok.

Kérdező, ihatsz üres (cukor nélküli) teákat is. Nem vészes, ki lehet bírni, csak igyál sokat. Nem ajánlott olyan napokon, mikor dolgozol, fizikai munkát végzel.

2012. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
első 3 válaszoló! Lehet, hogy igazatok van, lehet, hogy nem... én nemtudom hallotam már sok jót és sok rosszat is erről a diétáról. de mindegy. 4. válaszoló! Köszönöm a választ. Remélem beválik
2012. szept. 12. 21:09
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

"teljesen megváltozott tőle az anyagcserém"


Meg bizony, jól belassult.

2012. szept. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"Én végigcsináltam pár éve, teljesen megváltozott tőle az anyagcserém."


Gratulálok, ez még az evolúciónak sem sikerült évezredek alatt sem, nemhogy 90 nap alatt!

2012. szept. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

1 válasz érkezett ismét a kérdésre. Nem a véleményekre volt kíváncsi a kérdező, nem ez volt a kérdés. Meglátnak itt emberek egy kérdést és egyből ugranak, el sem olvassák.

A gyengébbek kedvéért: Az a kérdés, hogy aki csinálta ezt a diétát, az hogy oldotta meg, hogy bírta ki a víznapokat?

Nem ez a kérdés: Mi a véleményed a 90 napos diétáról?

Szövegértelmezés 1-es...nem mindennapos tesióra kéne, hanem mindennapos nyelvtan és irodalom.

2012. szept. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
6%
Köszönöm a 0%-ot azoktól, akik SOHA még csak ki sem próbálták. Nem lassult be az anyagcserém, mivel ez NEM koplalós diéta, degeszre is tömheti magát az ember, csak nem mindegy, mit mivel eszik. Ennyi. Ha koplalnék, nem tudnék sportolni. De tapasztalat és ész nélkül pontozgatni igazi magyar mentalitásra vall...
2012. szept. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
8:30-as válaszoló! Köszönöm végre valaki felfogta mi a kérdés ! teljesen igazad van.
2012. szept. 13. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!