Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A szénhidrátok országában is...

A szénhidrátok országában is lehet csinálni a 90napost?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeptembertől novemberig csináltam a 90 napost,és le is adtam vele 14kilót. Tartottam is a súlyomat, de 2 hónapja kijöttem Olaszországba dolgozni, és felszedtem 5kilót 2hónap alatt...:( Szerintetek a tészták és a pizzák országában is meg elhet csinálni ha újrakezdem? SOkat dolgozom, sajnos alig van időm főzni meg vásárolni mint otthon...
2008. máj. 20. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Bizti meg lehet csinálni, csak akarni kell. Ott is meg tudod szerezni a szénhidri mentes alapanyagokat, csak rá kell fordítanod az időt. Amúgy a 90 napostól nekem is minden ismerősöm megküzdik a jojó effektussal....Én a helyedben nem próbálnám újra.
2008. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor melyiket ajánlod?
2008. máj. 21. 12:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Én azt ajánlom neked, amit a testépítők használnak versenyek előtt. Ők aztán tényleg értenek a zsírégetéshez.

[link]

Ez az első rész.

[link]

ez pedig a második része. Nekem ez vált be, ezzel diétáztam, azóta pedig testépítek. Sok sikert, ha kérdésed van írj privit:)

2008. máj. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja , még valami, ott a diéta írja, hogy igyál néha fehérje turmix port, na azt én nem ittam.
2008. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy meg lehet csinálni!!! Az én párom olasz és szinte mindig olasz kaját eszünk. Minta:

Fehérje nap: ebéd roston hal gomba szósszal, vacsora roston csirke salátával (vagy fordítva)

Keményítő nap: ebéd tepsis burgonya (patate al forno) spenóttal vagy grillezett zöldségek, vacsora rizs paradicsommal (risotto al pomodoro)

Ch nap: ebéd pizza paradicsomma,esetleg gombával sajt nélkül vagy tészta gomba/paradicsom szósszal sajt nélkül vacsora 2 db brioss + keserű csoki

Hogy tetszik?

2008. máj. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!