Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol találok a neten egy olyan...

Hol találok a neten egy olyan táblázatot, vagy felsorolást ahol leírják pontosan milyen ételek a fehérjék, szénhidrátok, keményítők . Stb?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyik kaja micsoda, segítség lenne a fogyókúrához. NEM kalóriatáblázat. Pl. kenyér az szénhidrát, vagy mi? stb.
2009. aug. 5. 14:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Olyat találtam hogy leírják az egyes kajákban mennyi összesen a fehérje, a zsír, a szénhidrát a nem tom mi... most akkor ebből hogy döntsem el hogy pl. a 90 napos diétánál mit ehetek az egyes napokon. Tök zavaros ez nekem. De biztos én vagyok a droid. Bocsi a tudatlanságomért.
2009. aug. 5. 14:27
 2/2 anonim ***** válasza:

kcal.hu

ott van h mennyi benne a ch a fehérje a zsír, most ebből elbírod dönteni hogy kenyeret melyik napon egyél, húst mikor ehetsz, tojást szabad-e enned, stb. de legtöbb kaján pl most gonodlok a csomagolt sonkára rávna írva h mennyi kcal fehérje zsir ch

2009. aug. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!