Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit csináljak hogy lefoggyak?

Mit csináljak hogy lefoggyak?

Figyelt kérdés
Túl dagadt vagyok, már próbáltam mindenféle fogyókúrát de nem fogytam le.Mit csináljak,mit egyek hogy 3 hónap alatt lefoggyak?
2012. okt. 31. 10:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2012. okt. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ezt biztos nem olvasom el..Egy év alatt nem olvasok ennyit :p
2012. okt. 31. 10:58
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
mozogj! :)
2012. okt. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%
Ha az olvasás sem megy... akkor mit vársz??!
2012. okt. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Dagadt vagyok :p
2012. okt. 31. 11:05
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

...és lusta is -.-

minden fejben dől el!

2012. okt. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Az agyad dől el :D
2012. okt. 31. 11:14
 8/21 anonim válasza:
55%

Tényleg minden fejben döl el!!!!Ha elhatározod a leges-leges legkomolyabban,akkor sikerűl kitartanod is.Én egyre bisztosabb vagyok abban,hogy a szénhidrát diéta a legjobb fogyó kúra.A többi diéta kamu!!!!Vond meg teljesen magadtól a fehér kenyeret de az igazi barnából se egyél egy kis szeletnél többet.Az is szénhidrát csak picit kevesebb van benne.Egyszerrre kis adagokat egyél csak és sokszor 3 óránként ehetsz.Sajntott,felvágottakat,zöldségeket,májast,tejtermékeket(cukor nélkül,vagy édesítőszerrel) egyél.Húst meg virslit egyszerre tisztán anyit ehetsz amenyit akarsz!A zsír nem hízlal akárki akármit mond!!A szénhidrát az ami hízlal!!Panírozott dolgokat se egyél meg rizst,tésztát se.A krumplival is csak csínyán picit.A cukrott felejcsd el és az abból készűlt termékeket!!Üdítő,csoki,joghúrt!Csak édesítőset!!!!Tojást annyit ehetsz amennyi beléd fér!!Néz meg egy cukorbetegeknek való étrendi táblázatott a neten.Ott azok írják milyen ételekben van sok szénhidrát miből lehet csak minimálisat enni!!Sajnos a gyümőlcsök tele vannak vele egy almát azért megehetsz abba csak 7 szénhidrát van.Tarhonya meg babfélék tele vannak szénhidráttal.

Egyszerűbben:ebédre egyél sok húst panír nékülPL:pörkölt tisztán(bármilyen húsból)sűlt húsokat,főt/grílezett húsokat,stb.Egyél melléjük levesbe való zölségeket.Én mindig ettem egy csomag mirelitett amibe vegyesen van minden csak a kukoricából meg a zöldborsóból kevés legyen benne mert azokba is rengeteg a szénhidrát.Viszot páról,karfiól,brokkoli,répa,az jöhett mellé köretnek meg saláta.Fejelcsd el a sült krumplit,krumpli pürét,rizst köretnek.Reggelire egyél rántottát,virslit kenyér nélkül.Hidd el ha ezt viszed sokáig akkor lefogysz!!!!Válcs életmódott!!Ne úgy álj,hozzá,hogy csak 1 hónapig csinálod és tök jó lesz utána azt ehetek mit akarok!!!Mindig is kevesett egyél ezekből a termékekkből mert hízlalóak.S nem árt a melette mozogsz is mert veszesebb lessz a testett a leadott kilók után nem lóg a bőröd majd s segíti a fogyást is gyorsabbá tenni!!!Ha meg elkezded ne add fel!!Ne menjen kárba az mit addig elértél!!3 hónap alatt sokat fogsz fogyni!!!Sok sikert!!!

2012. okt. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az kevés.Egy pizzától se lakok jol.Éhen fogok halni.Fél óránként eszek :p
2012. okt. 31. 12:05
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Emelgesd a helyesírási szabályzatot!
2012. okt. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!