Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit csináljak hogy lefoggyak?

Mit csináljak hogy lefoggyak?

Figyelt kérdés
Túl dagadt vagyok, már próbáltam mindenféle fogyókúrát de nem fogytam le.Mit csináljak,mit egyek hogy 3 hónap alatt lefoggyak?
2012. okt. 31. 10:23
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Mi a francnak?
2012. okt. 31. 12:47
 12/21 anonim ***** válasza:
A zab a lónak való....
2012. okt. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
És?
2012. okt. 31. 14:05
 14/21 anonim ***** válasza:

8: tökéletesen igazad van, így kell ezt!


Ha nem megy, akkor mozogj, de látom neked semmi nem tetszik.

2012. nov. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Gyere velem edzeni :) remélhetőleg egy héten belül lesz pénzem bérletre és végre melegben futhatok, egy legalább négyszer :)
2012. nov. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
*egy héten legalább
2012. nov. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Kérdező szánalmasnak tűnsz.Én 71kg-ról indultam (170cm vagyok) és ma már 60kg vagyok. Én nem nyafogtam hogy ahhoz hogy megegyek egy szelet pizzát futnom kell 20 percet, nem nyafogtam hogy naponta ki kell számolnom a napi kcal bevételemet. Amit elsőnek linkeltek (azt hiszem elsőnek nem biztos) oldalt azon rengeteg infó van ami jó, hasznos.

Három hónap alatt pedig nem fogsz lefogyni. Ha pedig mégis, az nem lesz egészséges. Mennyi a túlsúlyod?

2012. nov. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Buta vagy és kövér. Rossz kombó.:[
2012. nov. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

17-es, én három hónap alatt fogytam 10 kilót :) Mondjuk nyilván számít, hogy mennyiből.. ezt tartom lassan 3 hónapja. A végén kezdtem átesni a ló túloldalára (koplalás+edzésedzés), azért álltam meg vele kicsit. Most még hátra van legalább 6-7 kiló, de -10-zel még boldogabb lennék :) Ma már voltam is edzeni :) (futás, bicaj) :) üdv.


Kérdező: csak annyit mondok: akarat és kitartás. Enélkül nem fog menni, akármit is csinálsz..

2012. nov. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Dogmatix91 ***** válasza:

8-as! A helyesírásodat nem kritizálom, de mi az, hogy "abban csak 7 szénhidrát van"? Rizst miért is kéne elfelejteni? Bármilyen húst ehet korlátlan mennyiségben? Egyen felvágottat, meg májast? Édesítős üdítő, csoki?


19-es! Remélem tudod, hogy nagyon egészségtelen amit csinálsz. Teljesen ki fog merülni a szervezeted. Koplalás? Minek? Diétát kell betartani nem eszetlen módon minden tápanyagot megvonni magadtól.


Kérdező! Ha ilyen a hozzáállásod, akkor életed végéig dagadt maradsz! Még az olvasáshoz is lusta vagy. Vegyél erőt magadon, olvass kicsit utána a dolgoknak, járj el futni, bringázni vagy csinálj bármi mozgással kapcsolatosat. Üdítőt, csokit el lehet felejteni (az édesítőset is), krumplit szintén (maximum édesburgonya), pékáru kuka. Felvágottat ehetsz néha ha akarsz, de 0 a tápértéke, maximum az íze miatt eheted (bár zsír akad benne bőven. Én a tejet sem erőltetném. Húsból elsősorban csirkemell, esetleg valami szép száraz marhahús. Állíts össze magadnak egy étrendet (kalóriatáblázat alapján), és ahhoz szigorúan tartsd magad! Mozgás nélkül nincs tartós és látványos fogyás. Ha nem akarsz disznóként, idő előtt meghalni, akkor ennyit igazán áldozhatsz magadért! Ja és a pizzától is búcsúzz el!

2012. nov. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!