Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jó ötlet lenne h lefoggyak?

Ez jó ötlet lenne h lefoggyak?

Figyelt kérdés
165 centiméter magas vagyok és ehhez jön 72 kilogrammnyi testsúly. Mindenfajta szénhidrátot száműztem az asztalomról és csak húst meg salátát eszem.Reggel ha nagyon megkívánom akkor jöhet 1 szelet pirítós sonkával. napi 40 percet edzek itthol és eljárok heti kétszer edzőterembe plusz a suliban a tesiórák.Nagyon szeretnék a brazil csodamodellekhez hasonlítani, - még akkor is, ha ez az itthoni ítészek és a nagyközönség szemében a túl csontos kategóriába tartozna. Nem fogok átesni a ló másik oldalára - ezt mondom határozottan és hozzáteszem, hogy a szénhidrát-szegény étkezést hosszú távon szeretném betartani.
2012. jan. 30. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:

drasztikus.

a szénhidrátot fokozatosan kell csökkenteni,nem egyik napról a másikra.

ezért butaság.

kiszámolod az eddigi ch beviteled és két hetente csökkentesz rajta 2-300kalt,egészen lemehetsz a tskg/1g-ig,de akkor sem nullára.

2012. jan. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezt csinálhatod max egy hónapig, deaztán olyan vágyakozás tölt el az édesség/sütik iránt, hogy összefogsz zabáln mindent, amit látsz, max heti 1 csalónapot tarts, amikor azt eszel amit akarsz, és akkor menni fog hosszútávon a dolog
2012. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
okés :)
2012. jan. 30. 18:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog egy nap többször kiírni ugyanazt a kérdést!!! :)
2012. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ne haragudj, de 1-sőnek ülök ma gépnél szóval egészen biztosan mondom neked, hogy én nem írok ki 1 kérdést kétszer mert attól több eszem van ^^ :) !
2012. jan. 30. 18:58
 6/6 anonim ***** válasza:

huu szerintem ez nagyon drasztikus lenne így hirtelen

a szénhidrátunk nem ellenségünk, csak a jó fajtából kell enni

pl reggelire nyugodtan ehetnél zabkását gyümölccsel, kefírrel/túróval, vagy főtt tojást, sonkákat, sovány sajtokat tk kenyérrel és zöldségekkel, vagy tk kenyér körözött/tojáskrém/húskrém+zöldség kombinációval

uzsira tízóraira ehetnél gyümölcsöket joghurttal

vacsi hús+zöldség az jó

ebéded én kiegészíteném egy kis ch-val (pl 2-3szem főtt krumpli, máráts(spenót, paradicsom, sóska stb) rizs, köles, bulgur vagy ennék valamilyen egytálételet ami husos-zöldséges pl tojásos-zöldséges rizs, rizseshús, zöldségleves főtt hússal, töltött zöldségek, rakottételek sovány darálthúsból, lencsepüré májjal stb stb

2012. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!