Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Létezik aföldön olyan ember,...

Létezik aföldön olyan ember, akinek ez a diéta bevált?

Figyelt kérdés

Nem arra vagyok kíváncsi, hogy ki hány kilót fogyott vele, és mennyire büszke magára. Izmot, glikogént, és vizet veszíteni baromi egyszerű a hájunk megtartása mellett, és így is csökken a súlyunk.


Arra vagyok kíváncsi, hogy van-e valaki, aki rendesen becsületesen megcsinálta ezt a "diétát", lefogyott x kilót, és utána megmérte a testzsírszázalékát, és kevesebb volt, mint a "diéta" előtt.


2012. nov. 8. 18:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Lehet, de te milyen dietarol beszelsz?
2012. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a 90 napos alkategóriában kérdezte, gondolom a 90 naposra gondolt. :)


Szerintem nem sok ilyen ember van...

2012. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Szerintem te is tudod a válaszod a kérdésedre, de ezt ugyanilyen az összes káposztaleves kúra és társai.

Tartósan, zsírt veszíteni nem lehet ilyen étrenddel.

2012. nov. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Létezik. Eredendően súlyosan túlsúlyos emberek kórházi kezeléseként alkalmazták, ott már az a tény is sokat segített, hogy ezzel valami rendszert vittek az étkezésbe, és nem össze-vissza ettek mindent.

Amúgy meg, ha jól belegondolsz, akkor 4 napból 3 nap szénhidrátot tömsz magadba, 1 nap pedig fehérjét, szóval nem az a tipikus diétás étrend.

2012. nov. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
30%
Az is "diétás" étrend, csak a minősége kb. tényleg olyan mint a kórházi koszt, 120 forintból főzzünk sz.art.
2012. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

ma 11:17

Én olyan verziót is hallottam itt az oldalon, hogy amerikai sportorvosok kísérletezték ki :D Persze egy ilyen "sportorvos" sem volt megnevezve. Nahát, nem gyanús? Egyébként ez a kórházi dolog meg... súlyosan elhízott betegekkel tortát zabáltatnak gyümölccsel és kenyérrel, és csak 4 naponta ehetnek(minimális mennyiségű) fehérjét amitől egyébként fogynának? :D Nem gyanús? :D


A kérdéssel amúgy az volt a célom hogy egy kis rálátást nyerjek, mégis mi zajlik az emberek fejében mikor kipróbálják ezt a "diétát". Arra számítottam, hogy majd jönnek bevédeni. Nemigazán valósult meg a tervem, mivel nem jöttek, de azért köszönöm a válaszokat felpontoztam mindenkit! :)

2012. nov. 9. 21:43
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

a 90 napozósok azt sem tudják,hogy mi az a testzsír mérés.

szóval az iróniát sem értik a kérdésben.

amúgy meg valóban.

kórosan elhízott embereknél 180-200 pluszosoknál alkalmazzák ezt kórházakban.

2012. nov. 10. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
25%

A kórházak mindig is veszélyes helyeknek tűntek..


Hogy a kis híján koporsózott zsírszalonnáknak meg 3 napon át szénhidrátdús kaját adnak, hát nem javítja a színvonalat :D

2012. nov. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Mikor anyám trombózissal volt a kórházban, két héten keresztül nem vitték el az öregasszonyok szarospelenkás kukáit... meglátogatni nehezemre esett, el sem képzelem neki milyen lehetett ott lenni, a két héten keresztül terjengő szarszagban :D
2012. nov. 11. 11:08
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
A hülye bennszülöttek meg nem építenek sz.aros kórházakat, mert nem zabálnak kétpofára gabonákat, és egészen véletlen nem tudják mi az a trombózis.Lusták ilyen nevetséges betegségekben meghalni. Nekem ez tetszik.
2012. nov. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!