Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Létezik aföldön olyan ember,...

Létezik aföldön olyan ember, akinek ez a diéta bevált?

Figyelt kérdés

Nem arra vagyok kíváncsi, hogy ki hány kilót fogyott vele, és mennyire büszke magára. Izmot, glikogént, és vizet veszíteni baromi egyszerű a hájunk megtartása mellett, és így is csökken a súlyunk.


Arra vagyok kíváncsi, hogy van-e valaki, aki rendesen becsületesen megcsinálta ezt a "diétát", lefogyott x kilót, és utána megmérte a testzsírszázalékát, és kevesebb volt, mint a "diéta" előtt.


2012. nov. 8. 18:45
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
van aki leszarja hogy mi lesz vele, eszi amit megkíván. megszoktam, végülis nem rám kényszerítik :)
2012. nov. 11. 14:44
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
Jogos. De te is fizeted a sok szerencsétlen kórházi költségeit.
2012. nov. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
figyel... tudok ellene tenni?
2012. nov. 11. 14:56
 14/26 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Azzal hogy a GYIKen ba.sszuk el az időnket, azzal biztos nem.


Hallod, én mindig alföldön-t olvasok a kérdésednél a földön helyett :D

2012. nov. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Mostanában szarakszik a gyakori, nem minden karkter jelenik meg amit lenyomok. Mint régen a betárcsázós neteknél... :D
2012. nov. 11. 15:26
 16/26 anonim ***** válasza:
18%

Retro.

XD

2012. nov. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Szerintem az ehhez hasonló diéták azoknál az embereknél hatásosak, akik egész nap zabálnak, így aztán, ha kapnak egy mintaétrendet, amiben meg van határozva, hogy csak x mennyiségű kaját ehetnek, akkor a minőség onnantól már tökmindegy. Ha csak napi 3-6-szor (diétafüggő) egy tányér sz.r kaját esznek, akkor fogyni fognak, mert nem a szokásos napi 20 tányér sz.r kaját nyomják be. Attól a diétában szereplő ételek nem biztos, hogy fogyasztó hatásúak, vagy egészségesek.
2012. nov. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Csak így tönkrevágod az anyagcseréd.


Miért ne lehetne pont az ellenkezőjét csinálni? Ha valaki napi 20x szar kaját eszik, az inkább álljon át napi 20 emberi kajára. Aztán már csak a rendszeres kaját kéne megszokni. Ráadásul ez még csak nem is diéta, hanem életmódváltás.

2012. nov. 13. 21:55
 19/26 anonim ***** válasza:
Uccsó vagyok. Tudom, ezzel pont azt mondtam, hogy a rossz diéták is hatásosak lehetnek néha, de attól még nem lesznek jók. Én a paleot csinálom, az eléggé hat, én 70-ről fogytam 53 kilóra.
2012. nov. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Igen, ha valaki eleve úgy eszik mint a 90 napos, mértéktelenül sok ch-t akkor már a kevesebb szénhidrát is látszólag javulást okozhat.

Ez a sz.arból várépítés esete.

2012. nov. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!