Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Létezik aföldön olyan ember,...

Létezik aföldön olyan ember, akinek ez a diéta bevált?

Figyelt kérdés

Nem arra vagyok kíváncsi, hogy ki hány kilót fogyott vele, és mennyire büszke magára. Izmot, glikogént, és vizet veszíteni baromi egyszerű a hájunk megtartása mellett, és így is csökken a súlyunk.


Arra vagyok kíváncsi, hogy van-e valaki, aki rendesen becsületesen megcsinálta ezt a "diétát", lefogyott x kilót, és utána megmérte a testzsírszázalékát, és kevesebb volt, mint a "diéta" előtt.


2012. nov. 8. 18:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

A 90 napos kreténség bevált valakinek is? Hát hogyne! Előbb fog befagyni a pokol...


Ez egy alibidiéta, operettdiéta az akaratgyenge, kétpofára zabáló nyafizóknak, akik mindenért a genetikát teszik felelőssé. Arra nagyon is alkalmas hogy "megmagyarázzuk", miért nem sportolunk és miért nem fogyunk.

2012. nov. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Barátnőm végigcsinálta a 90 naposat. 15 kilót fogyott vele. Kb. egy éve csinálta, azóta sem hízott vissza mert azóta jobban figyel arra hogy mit eszik.
2013. jan. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Ne feledjük el, hogy amikor egy lány elég buta hozzá, hogy 3 napon át szénhidrátot egyen (ami az elhízásnál sokkal komolyabb betegségekért felelős..) olyankor ez a lány össze fogja keverni a tömegvesztést (izomból) a fogyással, a sikerről történő beszámolónak köze nem lesz a valósághoz.

Az amputált lábú szőke nő is azt mondja, hogy fogyott 15 kilót...

2013. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

"jobban figyel arra hogy mit eszik"

Ez mit takar? Kevesebb hasznos tápanyagot visz be, de sokkal több szemetet? Csakmert a 90napos diéta nagyjából erről szól.


Jóhogy nem hízik vissza. Lefogyott x kg izmot. Izomtömeget növelni baromi nehéz, pláne ilyen egészségtelen szar étrenddel.


Egyébként olvasd el a kérdés szövegét, pont az ilyen véleményekre nem vagyok kíváncsi, hogy x kilót fogytak tőle. Kilóban csak a szerencsétlen idióták mérik a fogyást. A barátnőd testzsírszázalékára vagyok kíváncsi a diéta előtt, és után.

2013. jan. 2. 16:54
 25/26 anonim ***** válasza:

Elolvastam a kérdést, de úgy látszik neked nem is a vélemény kell igazából, hanem a saját véleményedet akarod igazolni. Egyébként sem lehet pontosan meghatározni a testzsírszázalékot. Előtte 70kg volt és lefogyott 55kg-ra és látszik hogy nem csak izmot és vizet veszített, mert akkor most lógna a hasa, karja, stb...

Egyébként azért ellenzik sokan ezt a diétát mert nem értik a lényegét. Leírom barátnőm hogy csinálta: első nap sovány hús, tojás, sajt. Második nap zöldségek (aki jártas a konyhában az hús, tészta, krumpli vagy rizs nélkül is tud főzni). Harmadik nap pizza (ezektől sem kell elájulni mert a legtöbb ember ezeket napi szinten eszi, de most ezzel le lett csökkentve minden negyedik napra) tehát nem eszik egészségtelenebbül. A negyedik nap meg gyümölcsnap. Szóval nem értem mi lenne a probléma. A hús, a zöldség és a gyümölcs eleve olyan dolog amit amúgy is ajánlott minden nap enni (persze a mai helyzetben pl. nekem sincs arra pénzem hogy minden nap mind a három fajtából jusson). A szénhidrát nap alapból nem túl egészséges, de sokan egész nap azt eszik, ha belegondolunk (reggeli csokis muesli, munkába vagy iskolába szendvicset visznek magukkal, majd ebédre tésztát, nasira csokit, majd vacsira megint szendvicset, nutállát vagy az ebéd maradékát) Persze lehet írni, hogy Te kivétel vagy, de én évig voltam kolis és minden nap láttam hogy mit esznek a többiek egész nap. Most a 90 naposban legalább csak minden 4. nap eszi meg ezt a szemetet amit idáig. Ráadásul a legtöbb diéta vagy fogyókúra azért hiúsul meg mert a legtöbben nem bírják tartani magukat a szigorú étrendhez és a legelső kis bűnözést 10 másik követi. Itt legalább enged egy kis nassolást. Szóval nem látom, hogy miért lenne ez a diéta rossz.

Úgy értettem, hogy jobban figyel arra hogy mit eszik, hogy változtatott az étkezési szokásain. Előtte sok hizlaló ételt evett és ezektől hízott meg, most meg több zöldséget, gyümölcsöt eszik (egyébként pont a fogyókúra alatt tanult meg nagyon sok receptet zöldséggel). Meg még annyit, hogy sokan mondják hogy mozogni kell, nos barátnőmmel szinte az egész napot együtt töltjük (ezért tudom annyira hogy csinálta) és állíthatom, hogy nincs idő tornázni. Hétköznap suliban majd heti 4X diákmunka 8 órában, hétvégén utazást és örülünk ha ki tudjuk magunkat pihenni.

2013. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Tévedsz, olyan véleményre vagyok kíváncsi aki már megcsinálta, és megmérte a testzsírját pontosan. Az meggyőzne. Nekem szálkásítás végén 10 alatt volt :) Tizedes pontossággal nem lehet megmérni, de elég pontosan meg lehet, hidd el. Értem ezt a "diétát", sokkal tapasztaltabb vagyok diétás ügyben mint te.


Segíteni viszont szeretek embereknek, ezért teszem most is ezt. Add tovább a bnődnek amit most írok.


Tehát van egy fehérjenapod. Naponta összesen 40dkg fehérjét tartalmazó dolgot ehetsz. A leírásban felsoroltaknak a fele viszont csak minimálisat tartalmaz. Sőt, a joghurtban, kefirben szinte nincs is. Emellett lecsúszik ezen a napon rendes mennyiségű szénhidrát is. Kenyér stb. Továbbá nem biztos hogy ugyan annyi fehérje kell egy 80 kilós és egy 60 kilós embernek.


Ezen kívül van 3 szénhidrátnapod. Jól hallottad, a gyümölcs, és a keményítő is szénhidrát, ráadásul olyan, amit a szervezet kizárólag csak zsírként tud raktározni. Az inzulinszintedet állandóan ugráltatják, akár cukorbeteg is lehetsz ha állandóan ezt eszed, ez rohadtul nem vicces játék, értsd meg. Emellett a "szénhidrátnapot" pedig átkeresztelném szemétnapra. Persze, diétakor iktassunk be egy egész napot, amikor sütit, pizzát, tésztát, csokit, tortát eszünk. Értem én, hogy csalás nélkül nem lehet bírni, de erre jobb módszer is van, majd lentebb kifejtem.


További hülyeség, hogy néhány kivételtől eltekintve sehol nem ír mértékegységet. Egy adag pizza, egy szelet torta, egy csésze elefántszar, stb... mekkora adag/szelet/csésze? Ja, hogy kicsi? Kösz, sokat mondtál...


Ez az egész baromi veszélyes, egészségtelen. A helyes módszer (amit az elszántabbak használnak) a szálkásító diéta. [link] <- itt olvasd el a "fogyás" című bekezdést. Elsőre durvának tűnik az étrend, de hidd el, nem az. A súlyzós edzés helyett otthon végezhetsz saját testsúlyos edzést is. Heti 1 csaló étkezés beiktatható, akkor egyél azt amit szeretsz.


Nem vitatkozni akartam egyébként, félre ne értsd, csak beszélgetni, mert érdekel ez a téma.

2013. jan. 3. 21:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!