Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan tudnék leadni 8 kilót...

Hogyan tudnék leadni 8 kilót 1 hónap alatt? 153cm vagyok és 60 kg. (mozogni nem nagyon van időm)

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 18:37
 1/7 anonim válasza:
14%
miert akarsz leadni 8 kg ? pont jol vagy igy.
2009. aug. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
36%

8 kiló - 1 hónap

4 kiló - 2 hét

2 kiló - 1 hét

1 kiló - 3 nap 12 óra, vagyis 84 óra

1 kiló, vagyis 100 deka - 84 óra

10 deka - 8 óra 15 perc

1 deka - kb. 7 perc 15 másodperc

1 deka, vagyis 10 gramm - 435 másodperc

1 gramm - 43.5 másodperc


KÖNNYEN, ELÉG HA MOZOGSZ !


Ez alapján látod, 1 grammot kell leadnod 43.5 másodpercenként !

2009. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
8 kg egy hónap alatt? Mért 1 hónap alatt akarod leadni azt a súlyt amit évek alatt felszedtél? Adj magadnak időt! Amúgy a választ te is tudod: diéta + sport. Mozogni már pediglen kell akkor is ha nem akarsz fogyni. Vagy 60 évesen meg akarsz halni szív és érrendszeri megbetegedésben? Ha más nem menj reggel a boltba gyalog és biciklivel dolgozni. De ha ennyire megveted a mozgást akkor marad a diéta. Nem értem minek tetted fel ezt a kérdést amikor tudod a választ...
2009. aug. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

8kg-ot 1 hónap alatt csak az ad le,akinek nagyon nagy a súlyfeleslege!

A te esetedben,mivel nem vagy kövér,nem fog menni,csak ha éhezel!Az meg nem megoldás,mert ha elérted a kívánt súlyt,és újra elkezdesz enni,vissza fog menni!Ráadásul a gyomrod is tönkremegy!Az én javaslatom:

Én 88kg voltam szülés után!63kg-ig símán lement,de aztán nem mozdult!Elhiheted mindent kipróbáltam!

Most vagyok 56.5!És ami nagyon fontos,tartom!!!!!!!Hogyan?

Kihagytam az étkezéseimből a krumplit,rizst,tésztát,kenyeret,fehér lisztből ,cukorból,készült ételeket,péksütiket,házisütiket!Délelött folyamán ehetsz teljes kiörlésü péksütit,de csak minimálisat!Húst is csak natúron,panír nélkül!Az is csirke vagy pulyka!Napi 3szori étkezés,nem több!Rengeteg ásványvíz!Mindent édesítőszerrel csinálj!Az édesítőszereknél az aszpartamot kerüld!Sok tejtermék:natúr joghurt,light gyümölyjoghurt,zsírszegény túró,tej.Felvágott,csirkemell sonka,párizsi,virsli stb

Sorolhatnám.....Javaslom vedd meg Norbi kódos zsebkönyvét,abban benne van minden,hogy mit ehetsz és nem kell feltétlenül Norbi termékeket enni!

Fontos,hogyha elérted a kívánt testsúlyt,ne térj vissza a normál étkezéshez,mert vissza fog menni!Bűnözni lehet néha,mert én is szoktam,de csak 12 elött,mert akkor a leggyorsabb az ember anyagcseréje!És mozogni kell!Szerintem a napi 15 percet be lehet iktatni!Mindig arra van ídő,amire szán az ember saját magának!Mozgással tuti meggyorsítod az anyagcserédet és könnyebben le fog menni!De 1 hónap alatt ne várj csodákat!Kb 2 hónap kell!Sok sikert!

Nekem bevállt!

2009. aug. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Adipex tablettával fogyizok.Csökkenti az éhségérzetet.2hét alatt 4kg ment le. Persze diétázom, sok-sok gyümölcs,de semmit nem tagadok meg magamtól.Igaz,nem kívánom annyira a kaját,így könnyebb.Mozgással még eredményesebb lenne,ezért most azt is beiktatom.Napi 20-30 perc.
2009. aug. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
A nyaktiló használata szinte tökéletesen megoldja problémád...
2009. aug. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sehogy! Ha esetleg még kioperálod a maradék eszedet is 60 kilósan, bár szerintem az nem nyom ennyit. Láttál már anorexiásokat, és anorexiásokat haldokolni? Állj a tükör elé és próbáld meg felsorolni a pozitiv dolgokat magadon, és ha találtál ilyet akkor nagyon örülj.
2009. nov. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!