Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan tudok természetes...

Hogyan tudok természetes módon, gyorsan lefogyni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 00:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem 90 napos diétával, ne őrüljünk meg. :)


[link]


[link]


[link]


Ezeket olvasd el.

2012. nov. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Sokan gúnyolják Norbit, de én nagyon gyorsan leadtam az Update módszerrel. Van egy kis könyv, hogy milyen ételeket mikor lehet enni és mivel stb...Sosem voltam éhes, azt nem viselem el. Viszont pl. a pudingjától sok-sok levegő képződött bennem. A családnak mondtam is, hogy a kilók levegő formájában távoztak :-)
2012. nov. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Persze Utolsó, mert alacsony ch bevitellel, alacsony GI értékű kajákon éltél..


Hát, megsúgom hogy ez nem működik mindenkinek. Norbi gluténes szójás szemete sokakat tesz beteggé, akik nem fogynak le. Az elv sem jó, mert sokan a tejtermékek mellett nem fogynak le.. és akkor egészségről nem is írok.



Kérdező, természetes, egyél természetesen. Olyan dolgokat, amiket a természetben is megtalálnál. Húst találnál? Eltöröd egy állat nyakát és igen, találnál. Zöldségeket találnál? Igen, keresgélnél és találnál leveleket, gyökereket, hajtásokat, ezt-azt. Gabonákat, tejet találnál? Na ha ezeket te levadásznád, az csoda lenne. Ha a vadonban tehenet fejnél, vagy egy búza ültetvényt találnál, az nem lenne természetes :)

Mivel fogyhatsz? A természetes, egészséges ételekkel. Mi akadályozza ezt meg? A megbetegítő modern ételek, és a betegségipar ami ezeket akarja etetni veled (persze így is a te döntésed hogy joghurtot , kenyeret, cukrot meg zabot eszel.. :)

2012. nov. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Elysium01 válasza:
Én is egyetértek azzal, hogy fontos, mikor mit eszel, bár bevallom nekem már erre nincs kapacitásom. Én egy házhoz járó személyi edzőt választottam. 2-3szor jön egy héten, fogyasztó masszázst csinál és személyi edzést (csinálja külön-külön is, de szerintem így az igazi) én - 7kg-nál járok és nagyon szép lett a bőröm, meg az izmaim tónusa. Nyugodtan írj ha érdekel. Nekem mondjuk az tetszett elsőre a legjobban, hogy "házhoz jön a segítség", mert egy csomó időt megspórolok. Lehet, hogy lassabb, mint a koplalós diéták, de megmarad az eredmény és nem is éhezem! Sok sikert neked!
2012. nov. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

na azért ne vadulj ember! a kenyér (ami nem mellesleg többnyire búzalisztből készül) elég régóta étele az embernek. akkoriban még fasorban sem voltak az általad "betegségipar"-nak megbélyegzett valamik.

legyen szép napod, de ne őrülj meg teljesen!

2012. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mind a nyugati, mind a keleti táplálkozástudomány elítéli a glutén tartalmú búzát.

én nem vadulok, 10 000 éve nagy hiba volt a búza alapú mezőgazdaság kitalálása, az volt vadulás.

2012. nov. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Több záz éve mérgezi magát az ember kenyérrel, meg is van a következménye. Például az, elhízott kérdezők. Az oké, hogy a parasztembernek nem volt más kajája, és kenyeret evett, de az egész nap dolgozott. Így nem hízott meg, csak az egészségtől állt egy kicsit távol.


Nézd meg, miből áll a fehér kenyér. Semmiféle hasznos tápanyag nincs benne, ami kellene az emberi szervezetnek. Ehelyett hasznosíthatatlan egyszerű szénhidrátokkal tele van. Még ha komplex szénhidrát lenne... de nem. Szemét. Feleslegesen terheli meg a hasnyálmirigyedet.

2012. dec. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Eretnek :P
2012. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Mozogj NAGYON sokat!Ha teheted napi több órát is.étkezz rendszerezetten és egészségesen!!Ha sokat mozogsz egyél előtte és utána gyümölcsöt hogy kapj elegendő energiát..igyál is előtte,utána
2012. dec. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
gyümölcsöt? a fruktózból mikor lesz energia? o.O
2012. dec. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!