Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Régen ez volt számomra a...

Régen ez volt számomra a természetes, ma is menne?

Figyelt kérdés

Régen, még általános 8-középiskola 9-10-ben az volt a normális számomra, nem fogyókúra, mert vékony voltam, csak egész egyszerűen az volt a megszokott, hogy nem reggeliztem, egy db almával mentem iskolába és délután ettem itthon és ennyi. nem ettem mást, éhes sem voltam. vékony voltam, szép.

Azóta megjártam a poklok poklát, egy éve pajzsmirigybetegségben meg is híztam.

Megint menne az, mint régen?

Tudom, hogy koplalásnak tűnik, de mint mondtam, akkoriban sem volt ez szándékomban, ez volt a mindennapos.



2012. okt. 22. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg szoktál éhezni délelött? Ha igen, akkor nem biztos hogy menne, ha nem akkor menni fog. De tegyél egy próbát, vigyél kaját és próbáld meg nem megenni.
2012. okt. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most házhoz vagyok kötve bizonyos okok miatt, de attól még tehetem azt amit akkor végül is.
2012. okt. 22. 19:09
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem éheztem.
2012. okt. 22. 19:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menni fog. Én se ettem soha, max. 1 szendvicset vittem, ha véletlenül nagyon megéhezek, de ezt a végén leváltottam pénzre, mivel volt büfé és tudam venni kaját.
2012. okt. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
vissza szeretnék fogyni:)
2012. okt. 22. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:
bocsi h nem ideillő a kérdés, hogy vetted észre h lehet h pajzsmirigyes vagy?vagy az orvosnak mit mondtál?
2012. okt. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
"Azóta megjártam a poklok poklát, egy éve pajzsmirigybetegségben meg is híztam." Pajzsmirigybeteg vagyok voltam, a vérem jó már, de a még akad gond.
2012. okt. 27. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!