Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Kinek hogy jott be ez a 90...

Kinek hogy jott be ez a 90 napos dieta? Mennyit fogytatok tole? Tornaztatok valamit vagy csak dieta?

Figyelt kérdés
En eddig azt probaltam hogy kevesebbet ettem es estere mar nem.Es tornazok.Ez valamennyire bejott de tobbre szamitottam.Igy gondoltam kiprobalok valami mast.57 kg vagyok.Meg szeretnek egy 5-7 kg fogyni.A gond ,hogy nagyon valogatos vagyok.Rengeteg dolog van amit nem eszek.Ezert nem is tudtam sosem fogyozni.Pl reggelinel nem eszek muzlit sem tojas sem kefir sem joghurt.Ebednel 1 fozelek felet eszek de leveseket sem szeretem,sem zoldsegek,husokbol is csak a csirke mellett szeretem.Nagyon nehez eset vagyok tudom de ezen sajnos nem tudok valtoztatni.Gyerekorom ota rossz evo voltam es ez mai napig nem valtozott.30 eves vagyok 154 cm es 57 kg.
2012. dec. 11. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:

30 évesen gondolom viccelsz ezzel a rossz evő dologgal.


Az, hogy az eddigi koncepció nélküli "fogyózások" után kiválasztod a lehető legértelmetlenebb és károsabb koncepciót, még nem ok a sikerre.


Egyed nyugodtan a csirkemellet zöldséggel (azt írtad azt megeszed). Teljesen jó étel. Ebből következik hogy müzlit, kefirt amit reggelire nem eszel máskor se edd, mert nagyon ergya ételek. A főzelékben nyilván nincs liszt.. tehát zöldség, az mehet!

2012. dec. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 90 napos diétával lefogyod az izmaidat, tönkreteszed a hasnyálmirigyedet, ha tényleg szigorúan betartod, akár cukorbeteggé is tehet... mindezt úgy, hogy a zsír rajtad marad, a súlycsökkenés izomból történik.


Napi 5-6x kellene csirkemellet vagy más sovány húst enni zöldséggel, esetleg rizzsel. Ha szénhidrát, akkor is csak komplex, pl zabpehely.

2012. dec. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 90 napos diétával nekem sikerült 10 kilót leadnom, de utána néhány éven belül sajnos 20 kilót szedtem vissza. Nyilván, nem fogyókúrára, hanem életmód-váltásra van annak szüksége, aki fogyni, illetve a karcsúságát megőrizni akarja. A 90 napos diéta a reklámjával ellentétben nem állít át semmiféle metabolizmust, és nem konzerválja a ledobott kilókat.
2012. dec. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 90 napos diéta egy működésképtelen baromság, operettdiéta akaratgyenge kismókusoknak. Belefognak, nem fogynak tőle, kijelentik hogy "hát én mindent megtettem amit tudtam", aztán két sajtburger között fennhangon szidják a genetikájukat. Szóval erre tökéletes, alibidiétának. Fogyózáshoz pedig teljesen hatástalan.
2012. dec. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Miafrancnak akarsz te még 5-6kilót fogyni??? 50kg,az még 154cm-nél is rossz látvány...
2012. dec. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!