Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Miért gondolják azt sokan...

Miért gondolják azt sokan hogy a kilencven napos diéta semmitsem ér?

Figyelt kérdés

én ugy gondolom,ha mérsékelten fogyasztunk,és betartjuk az elöirast,akkor tényleg lehet vele fogyni.

De mindenki el akar ilyeszteni hogy csak izombol fogyok majd,és hogy ez az egész egy nagy marhasàg,anyam baratnoje 120 kg-rol le fogyott 90 kilora!

Egyébként én tuti hogy el fogom kezdeni!Jelenleg 67 kg vagyok!

De rosszul vagyok magamtol,mert régen ugy egy féléve 48 50 kg voltam.

15 éves vagyok.

1.Fehérjenapon ehetek csirke melett salàtàval?

Létszi irjatok vmit hogy mit ehetek példaul keményitö napon?

Elore is koszonom.


2012. okt. 23. 01:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez az ilyen hiper-szuper diéták tényleg sz*rt sem érnek.

Illetve igen, mert látványos eredményt adhatnak, csak közben tönkre vágják a szervezeted és a dupláját fogod visszahízni pillanatok alatt.


15 évesen még nem kéne semmilyen diétát sem csinálni, egyedül mozogni és odafigyelni az étkezésre, hogy változatos legyen.

Egy rossza diétával -főleg ebben a korban- gyönyörűen elintézheted magadat egy életre akár.

2012. okt. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

azért mert ez egy kórházi diéta,kórosan elhízott 150-200 kiló pluszos beteg embereknek.

a lényege,hogy a tömény ch helyett gyümölcsöket,meg a diétában leírtak eszegetik.

őket meg annyira nem érinti az izomból fogyós dolog,mivel a 200 kilós test mindennapi cipeléséhez elég erős izomzat is párosul.

de ha ennyire érdekel nézz utána a kialakulásának.

enyhe túlsúly esetén viszont kimondottan káros,és minden logikát nélkülöz.

olvasgass róla,bár nem tudom,hogy 15 évesen sikerül-e bármit is megérteni a cikkből-

[link]

2012. okt. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok mozgás reggelente kocogás, ne egyël kenyeret zsírosat és édességet. Tudom hogy úgy gondolod koönnyû mondani de csak elkezdeni nehéz. Figyeld meg ha elkezdesz mozogni és nem eszel iszol össze vissza mindent, nagyon hamar elindul a fogyásod.
2012. okt. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem éri. 15 évesen 80 kg voltam. Le akartam fogyni. Ezt kezdtem el. És le is ment 15 kg. 2 év múlva már 100 kg voltam. És 20 évesen 110.


Most edző és orvos segítségével kell leadnom ezt a plusz kilót, mert pont pubertás korban tettem tönkre a szervezetem. És nagyon sok időbe telik mire regenerálódik a szervezet.


Én megbántam. :( Teljesen oda lett a hormonháztartásom.



Azért a te korodban sokkal kritikusabban kezelném a különféle diétákat, Mert ilyenkor épül a tested, ekkor áll a be a hormonszinted. Inkább egyél több zöldséget CH helyet. És minden nap legalább 30 percet tornáz. Hidd el, meglátszódik az eredmény.

2012. okt. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én anyum is isteníti ezt a diétát, mert hogy amit leadott annak csak a fele jött vissza utána neki. Hiába mondom, hogy ha elkezd mozogni akkor nem kell ilyen szarságokkal foglalkoznia, azt is felajánlottam, hogy fusson velem úgyis csak kocogok, nem mert neki lazák az izületei, akk legalább sétáljon mellettem ááá hát ő hogy mozogjon már pedig nincs is 100 kiló felett. Ha velem mozogna már rég fogyott volna tartósan de nem képes megérteni. De már akkor is sokat fogyna ha nem apával vitetné magát a munkahelyre (15 perc gyalog) Egyébként barátom is csinálta és semmit se fogyott tőle ő is egész nap csak ücsörög.

Szóval a recept egyszerű, mozogj sokat! Én is világ életemben utáltam még a tesiket is ahol semmit se csináltunk, de ma már kelés után az az első, hogy melegítő, mp3 és kimenni futni. Meg este is mert 10-15 perceket futok egy huzamban még csak. Ezen kívül csak kicsit oda kell figyelni az étkezésre. Ne egyed degeszre magad soha, egyél 5x-6x keveset és az olajos cukros édes dolgokat minimalizáld. Én 5x-i evéssel 1200-1500 kalóriát viszek be, csak jól össze kell válogatni mik azok. És néha egy kis csokit is megengedek magamnak (persze nem egy egész táblányi)

2012. okt. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

én megértem,hogy 15 éves létemre még nem kéne ennyire drasztikus fogyukoràba bele kezdenem,de màr mindent meg probaltam.

Sportoltam,én nagyon sok zoltséget és gyümit eszek mindig,de ahogy el kezdtem fejlödni egyszer csak meghiztam,pedig én mindig egy kis csonti làny voltam.

Barki barmit mond en bele kezdek,mert rosszul vagyok magamtol.

En nem kilencven napon keresztul fogom csinalni,nekem elég kb 1 honap és leadom,és tudom hogy most erre az lenne a valaszotok,hogy vissza fogom hizni!De tuti hogy nem..meert soha többet nem akarok kövér lenni!

Es egyébként nem éhezek ebben a fogyukuràban,tök jol érzem magamat,régebben akkor is ettem ha egyaltalan nem voltam éhes,és most ahogy fogyozok,semmi bajom sincs!(és nem is lesz)

Azért köszönöm a valaszokat!:)

2012. okt. 23. 23:39
 7/8 anonim ***** válasza:

oké:D

akkor 1 hónap múlva várjuk a beszámolód.

mentőövnek azért itt van ez is:)-

[link]

[link]

2012. okt. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért mert egy működésképtelen baromság, ideggyenge hülyéknek, akiknek büdös a testmozgás. Ez a 90 napos kreténség arra jó hogy lehessen ajvékolni és szidni a genetikát két sajtoshamburger befalása között. Merthogy ők genetikailag kövérek, és ez van, ezt kell szeretni, toporzék toporzék. Erre kiválóan alkalmas a 90 napos baromság, alibidiéta.


Kezdd csak el nyugodtan, egy dekát nem fogsz leadni. Sportolni...ugyanmár...

2012. nov. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!