Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Lehet a 90 napos diétától...

Lehet a 90 napos diétától fogyni? És ha igen akkor mennyi idő alatt tudok leadni mondjuk 10 kilót?

Figyelt kérdés
Rokonom ezzel fogyott elég sokat.Szóval kb mennyi idő alatt fogyhatok én is le 9-10 kilót ha rendesen betartom?
2013. jan. 22. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
17%

A fogyás (zsírból) és a fogyás (a test általános tömegcsökkenése, izomzatból, megkötött vízből, glikogénből) két teljesen különböző folyamat. Egyik eredményes, szép, jó eséllyel egészséges, míg a másik betegségekkel, löttyedt testtel jár és visszajön a leadott 'súly'.


Na most a 90 napos az nem diéta, de még csak nem is táplálkozási rendszer, ez egy DIVATdiéta, amit kár volt ennyire komolyan venned.


Egyél húst és zöldségeket mindenféle édességek, kenyerek, tejtermékek helyett és meglásd heti 0,5-1 kiló fogyás kényelmesen menni fog.

2013. jan. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ne 90 napozz, inkább válts életmódot.. ha a 90 naposra van pénzed, életmódváltásra is..


azért ne 90 napozz, meg ne mittudom én milyen diétázz, mert azzal az alap életmódod, az alap étrended nem változik. a diéta alatt eszel valamit, ami beleillik, utána meg visszatérsz a régi étrendedhez. ennek következménye pedig, hogy mivel azzal az étrenddel meghíztál, és visszatérsz hozzá, megint megfogsz.


keresztanyum annó végigcsinálta, fogott olyan 11 kilót, vagy 13mat, nem tudom, nem emlékszem már pontosan, de fél év alatt visszajött.. mert alapból semmi nem változott csak addig még diétázott...


válts életmódot és minden meg van oldva.. az egészséges kaják is lehetnek finomak..

2013. jan. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2013. jan. 22. 19:17
 4/4 anonim ***** válasza:
szivesen. :)
2013. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!