Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi a pici popsi titka?

Mi a pici popsi titka?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=6VXe6ZpwzGo Ennek a lánynak irigylésre méltó alakja van.

Egy ilyen alakot, hogy lehet összehozni? De leginkább a pici, feszes popsira teszek hangsúlyt. (De persze a testtel kapcs.-ban is várom válaszaitokat!)

Én nem a a 120 kilós elhízott emberek közé tartozom, hanem kb. ilyen magas, vagy picit magasabb, és hát.. mint ahogy mindenkinél, nálam is ez történt: felszedtem pár kiló felesleget! Popsi gyakorlattal sikerülne a pici feszes popó? (A helyes táplálkozást le se írom, mert azt már szerintem mindenki tudja, hogy az egyik fő "elem", az egészséges táplálkozás)



#fogyókúra #alak #pici feszes popsi
2013. jan. 29. 18:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Nekem ezek a popsigyakorlatok beváltak, attól nagyon szép feszes lett a popóm.:D Sajnos elhanyagoltam, és most újrakezdtem. Futással még rá is edzek, mert úgy több zsír is megy le és szerintem úgy gyorsabb is a folyamat.:)Plusz szép, erős lábakat szeretnék és imádok futni.:D

Persze ne csak a popsit csináld, hiszen mint tudjuk, helyi zsírégetés nincs.

2013. jan. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen? :-) Rendben, nem akarok hülyeséget írni, de a hasizom is jó lenne így a futás, popsi mellé?
2013. jan. 29. 19:28
 3/11 anonim válasza:

Tudod, én ezt akarom csinálni. :D Mivel a futás kardio, és a tested folyamatos mozgásban van, aktívan égeti a zsírt. Futás közben a hasizmod is mozog, de mivel a láb végzi az aktív munkát, ott lesz látványosabb a változás. Én azt mondanám, hogy karra és hátra is eddzél hasizmozás mellé. Nem kell sok, naponta fél óra futás és fél óra torna. Az sem kell heti hétszer, egy-két nap szünet lehet, mert ilyenkor pihensz és az izmok regenerálódnak. A gyakorlatokat lehet kombinálni, plusz zenére is mozoghatsz, így nem unod meg és kedved is lesz hozzá.:D


A futáshoz fokozatosan szokj hozzá. Először kezd mondjuk 15 perccel és utána növeld az időtartamot. Csak az a fontos, hogy ne állj meg! Viszont ne hajszold túl magad! :D Én tegnap kezdtem el hosszú idő után futni, de nagyon jó volt!^__^

2013. jan. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 nikozia12 ***** válasza:
Péntek Enikőnek vannak nagyon jó popó tornái :D Rövidek,intenzívek,brutálisak. Ha jó kerek feneket szeretnél szerezz be lábsúlyt. ;)
2013. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Csak az a gond, hogy nincs futógépünk, csak szobabicikli..

Hmm, majd később szerzek be lábsúlyt, mert még így is alig bírom!

2013. jan. 30. 09:22
 6/11 anonim ***** válasza:
nemcsak futógépen lehet futni... tudod van olyan hogy ERDŐ, ahol tök kényelmes futni plusz jót tesz a szerevezetnek a friss levegő!
2013. jan. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Közelben nincs erdő, de az utcákban szoktam már.

Szóval azt mondjátok, hogy ez a legjobb?

Akkor gyerünk! :)

2013. febr. 3. 19:35
 8/11 anonim válasza:

Brazil Butt Lift

(Leandro Carvalho - Beachbody)


De az általad linkelt videón lévő kislányon semmi sem szép...

2013. febr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát kinek mi.. :)

Nekem pl. nagyon bejön ez az alak, és az életemet is odaadnám érte, szóval nagyon keményen edzek, eszek, csak, hogy nyárra meglegyen ez az alak!

2013. febr. 17. 18:11
 10/11 anonim válasza:

Szia, az előző vagyok.

Nos, igen, ebben igazad van: kinek a pap, kinek a papné... de azt az egyet azért nagyon őszinte aggodalommal kérem (még ha nem is egyezik a véleményünk), hogy az életedet ne ajánld fel/ne add még ezért az alakért cserébe se! (Még akkor se, ha ilyen szeretnél lenni.)

Sok sikert!

2013. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!