Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hónap alatt mennyit tudok...

Egy hónap alatt mennyit tudok fogyni csípőből, illetve popsiból? Körülbelül mennyit?

Figyelt kérdés

[link] Ha ezt a videot minden nap, mindkét lábbal, 2x megcsinálom, akkor úgy kb. mennyit tudok fogyni popsiból és csípőből egy hónap alatt?

-Meg persze helyes táplálkozás. :-)



2013. jan. 28. 22:15
 1/7 Mirk ***** válasza:

Azért ezt választottad, mert ez a legrövidebb?


Inkább sétálj vagy biciklizz minden nap egy órát.

Ha fogyni akarsz azt gondolom úgy érted, hogy zsírt akarsz égetni. Ezzel a gyakorlattal a lábaidat tudod erősíteni. Ennyi. Persze ha elég sokat csinálod akkor fogyhatsz valamennyit a megnövekedett kalóriaégetés miatt, de ez a gyakorlat nem "fogyaszt" úgy ahogy te gondolod, vagy szeretnéd.

Rubint Réka nem azért néz ki így mert ezeket a béna lábemeléseket csinálja egész nap.

Aerob + súlyzós edzéssel lesz ilyen valaki. Meg jó étrenddel.

2013. jan. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb. 2 kiló zsírt maximum, de azt nagyon jó étrenddel és sok sporttal. Nincs helyi zsírégetés, tehát rázhatod a segged bármennyit, nem te határozod meg, hogy honnan fogysz. A helyes táplálkozáson múlik a fogyás elsősorban. Ennyi sport az lóf@sz, érdemes lenne intenzívebben és hosszabb ideig edzeni.
2013. jan. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már a Rubint Rékát! :D Én is voltam 70 kilós, és ha valaki egyből 10 kilós súlyokat akart volna velem emeltetni, akkor valószínűleg nem tartott volna sokáig az elszántságom. Én igenis fogytam a tornái segítségével, úgy, hogy használtam boka/lábsúlyokat és step padot is a tornákhoz. Bár én nem 5 perceket csináltam, az is igaz, szerintem ezt nyugdíjasoknak/150 kilós embereknek találták ki:) Én minden nap végigcsináltam a napi 20 perc DVD-t, néha pedig a 90 perces alakreformot. Mellette minden nap bicikliztem/futottam fél-egy órát, általában utána. 2 hétig semmi nem látszott, aztán iszonyat gyorsan elkezdtem fogyni, a tornáknak köszönhetően pedig nemcsak fogytam, hanem formásodtam is, a bőröm is feszesebb lett. Nyár végére tök jó lábaim lettek ;)

Ja. És helyes táplálkozás. Az fontos. De nem szabad éhezni, sőt! Inkább egyél többet (lehetőleg délelőtt), és mozogj mellette többet.

2013. jan. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerinted, ha egy 120 kilós ember, akin mindenhol jócskán van zsír csak fejkörzést csinál és mondjuk "vádlizik", akkor egy hónap alatt látványosan le fog jönni a zsír a nyakáról/tokájáról és a vádlijáról, máshol pedig marad olyan, mint volt, mert oda nem edzett? Ez nem így megy, nincs helyi zsírégetés, ezektől a gyakorlatoktól pedig erősödni (érts. izmosodni) sem fogsz, mert azt nem adják ilyen könnyen. :)

Kezdj el valamilyen normális mozgásformát végezni. Mondjuk mehetne aerob jellegű edzés heti 4-5 alakommal vagy intervall, ha az neked jobban tetszik heti 3*, mellé súlyzós edzés, hogy legyen forma. Mindenhonnan fogyni fogsz, mivel azt nem te válogat meg, hogy innen és onnan jöjjön le a zsír, ebbe nyilván beletartozik majd a csípőd és a feneked is, de nem biztos, hogy először ott fogod észrevenni a pozitív változást. Azt a genetika határozza meg. Én pl. a derekamról fogyok először, pedig nem derékkörzést csinálok naphosszat. ;)

2013. jan. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igazából minden nap 30 percet hasizmozok, de persze csípőből és popsiból is szeretnék fogyni.

Azt mondjátok aerobikozzak? Akkor tudnátok nekem videot linkelni?

Vagy minden napos Rubint Réka 30 perces popsi gyakorlat is jó lenne?

2013. jan. 29. 07:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, akkor még egyszer: a popsitorna és a hasizom jó, de nem fogsz tôle hasról és popsiról (sem) fogyni. Az izmok erõsebbek lesznek azsír alatt. Fogyás: megfelelô étrend+aerob mozgás. Az nem fetétlenūl aerobic, Llehet futás, bringázás, a lényeg, hogy a pulzusod az aerob tartományban maradjon. Emellé az erôsítés, popsitorna azért kell, hogy formás legyél fogyás után.
2013. jan. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát köszi!

Én eddig ezt teljesen máshogy gondoltam..

Mert sok "átalakulást" láttam így a tornázás részéről, ami ugyebár Rubint Réka. Így nem nagyon tudok most kiigazodni, de mindenkinek más-más véleménye van! Mert szerintem Réka nagyon jó edző, és van eredmény. Ezzel nem vitát szeretnék indítani, DEHOGY! Csak látom, nem nagyon vagy oda ezekért az itthoni hasizom,popsi gyakorlatokért, de megértelek, én kérdeztem, és próbálsz segíteni nekem, amit nagyon köszönök szépen! És igyekszem megfogadni a tanácsod!

2013. jan. 29. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!