Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 174 centihez szerintetek jó a...

174 centihez szerintetek jó a 66-67 kg?

Figyelt kérdés

BMI szerint igen, de az nem igazán tükrözi a valóságot.

18L



2012. dec. 7. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ennyi voltam, és eléggé husis. Habár sokat számítanak az arányok, az alap alkatod. Ilyen súllyal kezdtem fogyózni nyár előtt és most vagyok háát jobb napokon 58 rosszabbakon akár 60 is :D De a teljes végcélt még nem értem el, mindenesetre hatványozottan jobban érzem magam a bőrömben, mint akkor, jó, hogy szinte minden ruha rám jön ÉS jól is áll, nem úgy, mint akkoriban.. de hangsúlyozom, a 67 kg azért még messze nem kövér, dagadt, vagy ilyesmi.:)
2012. dec. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is alapból annyi vagyok, de nekem a csontozatomtól alapból ilyen a súlyom, sosem leszek 60 kiló, így is látom magamon, most, hogy lefogytam a stressztől 64-re, hogy már a mellem is, fenekem is kezd eltűnni. Úgyhogy ez szerintem alkat kérdése. Ha könnyű a csontozatod, akkor lehet, hogy van rajtad egy kis felesleg.
2012. dec. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én meg pont fordítva, nyáron voltam 58-59 :)
2012. dec. 7. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!