Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ki lesz a fogyitársam?

Ki lesz a fogyitársam?

Figyelt kérdés
Keresek egy legalább annyira elszánt egyént, mint én! 90 nap alatt szeretnék 25 kg-t fogyni. Sajnos nem tudom az egészséges utat választani, így a félig egészséges út maradt, amiben lesz sok mozgás és igencsak kevés kaja. Ki tart velem? :)

2013. jan. 31. 22:27
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
0%
én:)
2013. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Így nem tudom ki lesz? Miért akartok hirtelen-rögtön mindent?- Két hónapja kezdtem szigorú diétával és nem megterhelő mozgással,most sima diéta és izomerősítés...és májusra leszek kész....Nem 3-hónap alatt,-heti 1kg-is bőven jó,még 0.5kg is...másként lógni fog a bőröd-az tuti nem tud ennyi idő alatt visszahúzódni.
2013. jan. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim válasza:
Én is akarok lenni. Szombaton kezdem el. Már ha belegondolok akkor rosszul vagyok picit :d
2013. jan. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Elárulod,hogy lány vagy fiú vagy és mennyi idős? Esetleg most hány kg?
2013. jan. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

A második hozzászólónak írnám, hogy elég jártas vagyok már a fogyókúrákban, elég sokmindent kipróbáltam 10 év alatt, voltam 65 kg is meg 110 kg is... Mivel mindig mozogtam így sosem voltam plöttyedt, lógóbőrű, narancsbőrös!

Nem tudok betartani hosszútávú diétákat, főleg, mert nagyon stresszes életem van, ezért választottam most ezt a gyors változatot. 3 év alatt 9x költöztem és minden alkalommal megviselt, ilyenkor mindig hízok picit ill. hát mikor mennyit...sajnos nagyon el tud szaladni az a bizonyos ló... :S

2013. jan. 31. 23:14
 6/40 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, 173 cm és 95 kg.

25 kg-t szeretnék fogyni 3 hónap alatt, de ha hamarabb sikerül, az sem baj :D na azt azért kétlem, de reménykedni lehet :D

Mielőtt valaki beírná, hogy mi lesz azután, miután lement az a 25 kg, hát nem fogom abbahagyni a fogyókúrázást, ha tudom, akkor folytatom ameddig csak tudom és próbálok mindél többet mozogni!

2013. jan. 31. 23:17
 7/40 A kérdező kommentje:

Bocs, kimaradt...

25 éves vagyok :)

2013. jan. 31. 23:17
 8/40 anonim válasza:
Szia! Én lennék a fogyitársad,kivi vagyok a diétádra,hátha ez bevállik.Én is 25 éves vagyok,de sajnos több,mint te.... :( És egész életemben a fogyókúrával szenvedek.Ha lejön rólam valami,az nagyon nehezen,de 2-3 kiló észrevétlenül felszalad egyik napról a másikra,ráadásul úgy,hogy nem is zabálom szét magam. :(
2013. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét a fogyáshoz -azért rakj fel képet három hónap múlva a mostani és az eredmény utáni alakodról.
2013. jan. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a másodiknak olyan igaza van.

Az, hogy 10 év alatt ennyit ingadozott a súlyod, nem azt jelzi, hogy a rendszeredben hiba van! Az, hogy nem tudsz hosszú távon diétákat tartani, az szintén a diéta hibája. Nem diétázni kell, hanem normálisan egészségesen kajálni.

Félre ne érts, nem meggyőzni akarlak, én is szeretek enni, velem a terhesség alatt szaladt el a ló, de előtte hosszú 10-en évekig tartottam a súlyom, pedig nem diétáztam. Most van 10+ rajtam, úgy kell nekem, megérdemeltem, de nem akarom egy hónap alatt ledobni. A túl gyors súlyvesztésnek nagyon sok hátránya van, azt nem mondom, hogy az egészségedet töbkrevágod vele, mert ez nem szokta érdekelni a gyorsan fogyókat, de pl az, hogy utána sokkal könnyebben visszaszeded azt, amit leadtál, az már elgondolkodtató.

De te tudod.

2013. jan. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!