Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ki lesz a fogyitársam?

Ki lesz a fogyitársam?

Figyelt kérdés
Keresek egy legalább annyira elszánt egyént, mint én! 90 nap alatt szeretnék 25 kg-t fogyni. Sajnos nem tudom az egészséges utat választani, így a félig egészséges út maradt, amiben lesz sok mozgás és igencsak kevés kaja. Ki tart velem? :)

2013. jan. 31. 22:27
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Igen, eléggé "mélyszegénységben" élek, mióta vissza kellett jönnöm Magyarországra! Haldoklik az ország...sorban éhenhalnak az emberek is... Szerintem az, aki hozzám hasonlóan nem úszik a pénzben, biztos jobban megért!
2013. febr. 1. 00:05
 22/40 anonim válasza:
45%
Na igen,ahhoz,hogy egészségesen táplálkozz rengeteg pénz kell. A gazdagok egészséges ételeket fogyasztanak,és mi,kevésbé gazdagok-szegények fogyasszuk a sok,még így is drága,műanyagokkal megspékelt "ételeket"...
2013. febr. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Cukorbetegeknek egyáltalán nem ajánlom a fogyókúrát! Csak diétázni szabad!! Nem akarok senkit kioktatni se rászólni, csak azért írom felkiáltójellel, mert a legjobb barátom édesanyja is cukorbeteg és nagyon szeretem! Szóval mindenki nagyon vigyázzon magára, aki cukorbeteg! :)
2013. febr. 1. 00:09
 24/40 anonim válasza:
Nem vagyok cukorbeteg,csak elég hamar le tud esni a vércukorszintem.Éhgyomornál 2.6 a vércukorszintem,olyankor már rosszul vagyok.Ha eszek,még ha nassolni valót is,akkor üti az 5-5.5-öt,ami nem lenne baj,ha pár óra múlva nem esne le megint olyan alacsonyra.
2013. febr. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim válasza:

Szia!


Én szìvesen veled tartok. 33 éves vagyok, 168 cm. és mosmár csak 84 kg. 97-ről keztem és még legalàbb 20 kg-ot szeretnék fogyni májusig.

Hogyan gondoltad az együtt fogyàst? Milyen sportra gondlltàl?

2013. febr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
24. -es hozzászólónak: Sajnos nem tudom, mi lenne a megoldás a brutális vércukorszint-ingadozásodra, szerintem nézz be egy konditerembe, ahol kérdezz meg egy testépítőt :) meg van rá az esély, hogy tud valami hasznosat is mondani :)
2013. febr. 1. 10:31
 27/40 A kérdező kommentje:

Szia 25ös :)) (bocs, hogy számot írok, de ugye nincs név :))

Nagyon örülök, hogy te is csatlakozol!

Mivel nekem elég sok gondom van mostanában a kitartással, így azért is szerettem volna fogyitársat, hogy biztassuk egymást, vagy éppen versenyezzünk egymással, mert az elég kemény motiváció tud lenni :)

A pénztárcám jelenleg nem engedélyezi a konditermet, így marad a jóöreg séta :) Mivel most még sportcipőm sincs, így az itthoni ugra-bugrálásról is le kell mondanom...

Ha valaki esetleg pesti és nincs kedve egyedül csatangolni magányosan, én szivesen csatlakozom hozzá :)

Jelen pillanatban sajnos nincs munkám, így időm, mint a tenger és nem akarom haszontalanul tölteni.

2013. febr. 1. 10:38
 28/40 anonim válasza:

Szia!


25-ös vagyok és pesti:-) nekem is sok időm van! Merre felé laksz?

2013. febr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

sétával akarsz ennyit fogyni?

az otthoni ugra bugrához miért kéne sportcipő?

2013. febr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

ÍÍÍGYVAN! Sétával akarok ennyit fogyni! :P

Kb fél éve 2 hónap alatt leadtam 13 kg-t úgy, hogy reggel és este sétáltam fél órát és naponta kb 1500 kcal-t ettem.

Ne szimpla sétára gondolj, hanem gyors sétára.


A sportcipőt nagyon fontosnak tartom több szempontból is! Az első az, hogy az évek során megtapasztaltam, hogy normális cipő nélkül csak tönkreteszed az izületetidet, amiket soha többé nem lehet helyrehozni! Nekem már sikerült, mindkét bokám ropog, mikor felmegyek a lépcsőn (egyszerűen képtelen vagyok csöndben közlekedni XD,

a második az, hogy mindenhol ezt látom, ezt hallom: "A SPORTCIPŐ ELENGEDHETETLEN AZ EDZÉSHEZ!" és ez így is van!

2013. febr. 1. 11:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!