Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ki lesz a fogyitársam?

Ki lesz a fogyitársam?

Figyelt kérdés
Keresek egy legalább annyira elszánt egyént, mint én! 90 nap alatt szeretnék 25 kg-t fogyni. Sajnos nem tudom az egészséges utat választani, így a félig egészséges út maradt, amiben lesz sok mozgás és igencsak kevés kaja. Ki tart velem? :)

2013. jan. 31. 22:27
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

És egy olyan diétát, amivel 3 hónap alatt 25 kilót fogysz, nem tudsz tartani egy életen át. Ez gyakorlatilag a koplalással egyenlő, amit ha abbahagysz, visszajönnek a kilók.

Plusz nem értem, ha semmilyen diétát nem tudsz hosszú távon csinálni, akkor a koplalóst miért?

2013. jan. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Én is egész életemben ezzel szenvedtem...nagyon unom már, de folytatódik a küzdelem! Soha nem fogom feladni és soha nem leszek egy elhájasodott zsírhegy!


Ha lenne sok pénzem, akkor biztos a fehérjediétát választanám, de nem tudok 20 ezer forintot kiadni havonta csak fehérjeporra és akkor még nem vettem tápláló, fehérjedús kajákat...


Utolsó előtti hozzászólónak köszönöm a jókívánságokat, természetesen a diéta végén majd rakok fel egy előtte-utána képet! ;)

2013. jan. 31. 23:39
 13/40 anonim ***** válasza:

25 nagyon sok! de kitartást hozzá!

és azt tudtad, hogy 11 előtt kell lefeküdni, mert az is jót tesz és fogyaszt? :)

2013. jan. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
De épp ezért mondom, hogy a gyorsan fogyok 25 kilót nem működik! Ezért küzdesz vele egész életedben, és idővel egyre többet fogsz, és egyre kevesebbet kell enned ahhoz, hogyygorsan fogyj, aztán egyszercsak a saját csapdádba esel.
2013. jan. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

Nem esküdtem meg rá, hogy 3 hónap elteltével tudom folytatni, csak nagyon remélem, hogy lesz bennem elég erő, hogy legalább annyira tudjam folytatni a diétázást, hogy több kalóriabevitel mellett, több mozgással tudjam tartani a súlyomat :)


Nagyon jól tudom, hogy nem 3 hónap alatt szedtem fel a 25 kilót.. bla bla :D de megpróbálom 3 hónap alatt leadni! :)


Imádok enni, imádok főzni...sajnos nincs velem mindig valaki, aki rámszólna, hogy ezt nem szabad, azt nem kéne... Párom sem képes hosszabbtávon támogatni... kb 2 napig betartja, amire kértem, aztán jön újra a kínálgatás stb. :( Ezért kerestem itt társat/társakat! :)

2013. jan. 31. 23:47
 16/40 A kérdező kommentje:
Igen, igyekeztem úgy alakítani a dolgaimat, hogy 11kor már ágyban legyek alvásra készen, de most kicsusszantam az időből, annyira izgatott vagyok, hogy máris van olyan, aki velem tart ^^
2013. jan. 31. 23:50
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt értem, de most egész életedben ezt akarod csinálni? Hopp ledobok 3 hónap alatt 25 kilót, hopp visszaszedek 10-et, hopp, koplalok, hopp kínálgatnak, megeszem. Ez egy ördögi kör - mint ahogy tapasztalod is. Ráadásul nagyon, nagyon, nagyon egészségtelen.

Ne haragudj, de szerintem nem jó utat választottál. De ez csak egy vélemény. A te tested, a te életed.

2013. jan. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

14. hozzászólónak írom:

Köszönöm, hogy figyelmeztetsz, de tudom mit csinálok :)

Akik beírják, hogy túl sok a 25 kg 3 hónap alatt, túl sokat akarok rövid időn belül fogyni, nem lesz jó vége, úgyis visszaszedem stb... tudom, hogy mind jót akarok és köszönöm!, de én most ezt választottam :)

Pár hónapja, mikor volt pénzem, akkor nagyon jól ettem... nagyon jól éreztem magam és imádtam azokat a kajákat, amiket készítettem magamnak, csupa friss, nyers hozzávalókból :)

A reggeli gyümölcsturmixok, saláta lazaccal, natúrjoghurtos soványtúró fahéjjal..... Csirkemell barnarizszsel és sütőtökpürével... aahhh. Tisztában vagyok azzal, hogyan kéne egészségesen kajálni és normál tempóban fogyni, de sajnos nincs pénzem rá! :(

2013. jan. 31. 23:54
 19/40 anonim ***** válasza:

Akkor viszont nem fogyókúrázol, hanem mélyszegénységben élsz és éhezel. Ne haragudj, de inkább azt érzem, hogy mindenáron gyorsan akarsz fogyni.

Hát, sok sikert és kívánom, hogy egészséges maradj. Tényleg!

2013. jan. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim válasza:
Ismerős a helyzet,az én párom is max. 1-2 napig biztat.Utána el is felejti az egészet.Nálam az a legnagyobb probléma,hogy hamar leesik a cukrom és alkalmanként eléggé savas vagyok. :(
2013. jan. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!