Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Babavállalás előtt okos dolog...

Babavállalás előtt okos dolog volt elkezdeni a 90 napos diétát?

Figyelt kérdés
Ősszel szeretnénk megpróbálkozni a babával.23 napja kezdem el a diétát,és 4,9kg-ot fogytam.El szeretnék kezdeni valamilyen vitamint is szedni.Nem tudom elegendő mennyiségű vitamin és ásványianyag kerül-e be a szervezetembe,amire a babának szüksége lesz.Az aggaszt még,hogy után a 90 napig csak gyümölcs lehet reggelire.Nem akarok nagy túlsúllyal belevágni,és persze a baba az első!
2008. jún. 5. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Okos gondolat hogy leadod súlyfeleslegedet, az csak árt a babának. De ne a 90 napossal csináld, az hosszú távon csak kicsinál téged, rengeteg kárt okoz. Bélflóra teljes elsavasodása ingerlékenység stb..stb...Bocs, de ez a véleményem.
2008. jún. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is babavállalás miatt kezdtem el.Ha alapból gondjaid vannak a teherbe eséssel,szerintem csak hasznodra válhat,természetesen vmilyen szakember segítségével!Én tudom ajánlani a homeopátiás szakembereket,biorezonanciát.Lehet kivágnak a reklámért,de próbáld ki az Energy termékeit,van biorezonanciájuk is.Sok sikert,kitartást,nekem használt!
2008. jún. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Sajnos nekem a múlt évben volt egy koraszülésem,a baba csak 23 napot élt.A méhlepény kezdett el leválni,de nem tudták az okát.6és fél hónapos terhes voltam.Most azért szeretnék mindenre figyelni amire lehet,ezért vágtam bele a diétába is.

2008. jún. 8. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!