Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szerintetek a 90 napos diéta...

Szamikaaaa kérdése:

Szerintetek a 90 napos diéta veszélyes?

Figyelt kérdés
A 20-dik napban vagyok és reggel annyira fájt a gyomrom olyan 15 percig hogy alig tudtam megmaradni:( azt olvastam h vitamin tablettát kéne szednem....
2013. febr. 24. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%

Tojásrántottát kellene szedni salátával. Szalonnát, kolbászt, sonkát zöldségekkel. Vagy mindezt összefőzni.


A 90 naposnak vannak veszélyei, de nem több mint egy átlagos magyar ember táplálkozásának. Jó sok kenyér, tej, meglesznek a következményei.

2013. febr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
*Az első sorban ideális reggeliket írtam, amik kedveznek az emésztőrendszered működésének.
2013. febr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mit ettél tegnap? Ha jól számolom, akkor ma gyümölcsnapod van, nem? Lehet a gyümölcs okozza. Ha nem bírja a gyomrod, de szeretnéd folytatni a diétát, akkor egyél mondjuk banánt.
2013. febr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem meg mondom őszintén a gyüminap a kedvencem és nagyon szeretem birom is hálistennek:) arra gondoltam hogy ha gyümi napot tartok és utánna nem fehérjét hanem még egy gyümi napot vagyis a sorrend: fehérje, keményítő,szénhidrát,gyümölcsnap,gyümölcsnap, az ugy jó lenne-e??????? mert már probáltam a multkor és jobb volt a közérzetem:) szerintetek így helyes lenne?? ELÖRE IS KÖSZNÖM A VÁLASZOKAT!!!
2013. febr. 24. 18:06
 5/12 anonim ***** válasza:
18%

Azt vágod, hogy ha most kövér vagy (mégpedig nem csak viccből írsz ide..) akkor azért a fantasztikus szénhidrát és keményítőnapjaid tehetnek? O.o


Egyébként mikor tartasz zsírnapot? Az egyik legfontosabb tápanyag. Just sayin'

2013. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok. A hasfájás miatt gondoltam, hogy talán a savas gyümölcs okozhatja (elvégre narancs szezon van). Ha egyébként nincs bajod tőle, akkor lehet tényleg más. (bár ez nem zárja ki, hogy a sok gyümölcs szelet csinált és az bántotta a gyomrod). A vitamin egyébként meg mindig ajánlott.

A dupla gyüminap... attól függ, hogy mennyi gyümölcsöt eszel. Bár ha ez a kedvenced, akkor nem hiszem, hogy kevés gyümölcsöt ennél. Viszont a sok gyümölcs is tud hizlaló lenni. Inkább javaslom a normál sorrendet és minden 8. nap után egy víznapot.

Egyébként írhatsz privátot is, ha van még kérdésed, én is 90 naposozok, de már a második felében járok.

2013. febr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Miböl gondolod hogy nem vagyok kövér és h viccelek??hm? mert nem vok az a kövér tipus de legalább 6 kg-ot le szeretnék adni... és nem viccből írok ide hanem komolyan.
2013. febr. 25. 18:52
 8/12 anonim ***** válasza:
22%
Én pontosan azt írtam, hogy HA kövér vagy, akkor arról az eddigi keményítő napjaid tehetnek. Mivel itt írsz, ezért nyilvánvaló, hogy túl sok keményítőt, gabonákat talán még tejtermékeket is eszel. Ezek nélkül senki sem írna fogyókúrás kérdést.
2013. febr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ja értem köszönöm a válaszokat!:D és h segítetek nekem ebben,és amúgy a fehér rízs vagyis rizibizi nagyon hizlal a keményítőnapon?
2013. febr. 25. 20:25
 10/12 anonim ***** válasza:
gyümölccsel is ésszel! Némelyik nagyon savas lehet, amitől fájhat a hasad.
2013. febr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!