Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Milyen előnyei és hátrányai...

Milyen előnyei és hátrányai vannak a 90 napos diétának?

Figyelt kérdés
hallottam sok jót és rosszat is. szerintetek?
2013. febr. 26. 19:46
 1/8 A kérdező kommentje:
esetleg a rossz oldalait kompenzálnám azzal ha sportolnék is mellé?
2013. febr. 26. 19:49
 2/8 anonim ***** válasza:

Előny: hatásos.

Hátrány: hosszú távon nem megoldás.

2013. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Előny: Nekem bejött és meg is tudtam tartani a súlyom

Hátrány: Vas hiányos lettem.

2013. febr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább paleózz. Sokkal egészségesebb, amellett szálkásít is.
2013. febr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Nem igazán ismerünk előnyeit. Nagyon erőszakos testtömeg csökkentés, és persze semmi alapja nincs annak hogy működne. A legtöbb ember gyakorlatilag elhízik amikor majdnem úgy esznek mint a 90 napos. Keményítő nap? Hát a magyar ember táplálkozása a szénhidrátokról, a keményítőről szól! Úgy néznek ki mint akik olyan igazán hatékonyan lefogynak, egészségesek?


A táplálkozás szoros összefüggésben van az egészséggel. Ennyire komolytalanul.. hogy lehet ennyire komolytalanul hozzáállni ehhez? Nem eszünk keményítővel teli növényeket, mert nincs szükségünk rájuk, mert általában rengetek lektinnel vannak teli, mert nem alkalmasak emberi fogyasztásra. A 90 napos diéta ezekre épül, aki fogyott vele az egy dolgot nem tett meg: nem hasonlította össze 'fogyás' előtt és után a testzsír mennyiségét. A mérleg ebben keveset segít, hájasabbak lettek mint voltak.


Miért nehéz zöldségeket és húsokat, gyümölcsöket enni? Nem járnának egészségügyi kockázatokkal fogyás mellett.

2013. febr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lefogytam de csomókban hullott a hajam.
2013. febr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nekem nehéz, de nem fogok diétázni eldöntöttem. megpróbálok életmódot váltani, de a csoki nagyon fog hiányozni :/
2013. febr. 28. 16:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem egy kis csokin múlik az egészség vagy a fogyás, hanem a legnagyobb mennyiségben fogyasztott mindennapi ételeken.
2013. febr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!