Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hétfőn kezdem a 90 napos...

Hétfőn kezdem a 90 napos diétát. Lécci írjatok tippeket. Pl: kell hozzá mozgás is? Elég egy nap a 90 napos mellet kb 30 perc?

Figyelt kérdés
Léci írjatok vissza
2009. szept. 11. 13:40
 1/4 anonim válasza:
100%
Persze, a mozgás mindig kell... napi 30 perc futás, séta, bicikli... aerobik... zsírégető mozgás legyen, az a lényeg, ha fogyni akarsz..
2009. szept. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A francokat! Ez pszichesen hat! Dögölj a TV elött es mondogasd minden marek mogyoro elött, hogy FOGYOZOM! Nem fog felszivodni!
2009. szept. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én az első hónapban nem mozogtam és mégis lement 9 kiló,majd a további 2 hónapban még 12,5 kiló.Akkor már tornáztam heti 3-4 alkalommal.
2009. okt. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És milyen gyorsan híztad vissza azt amit koplalással lefogytál? Nem a gyors fogyás a mutatója egy módszernek, hanem az, hogy pá év múlva se híztál vissza.
2010. júl. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!