Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » 90 napos diéta

A kérdés

90 napos diéta-Mi a véleményetek?

Hány éves kortól? Mellette a futás mehet?

Keress kérdéseket hasonló témában: diéta

2013. márc. 18. 17:09  Privát üzenet  

A válaszok

A fogyókúrák témakörnek van 90 napos altémaköre. Ha elolvasol pár kérdést, láthatod, hogy a legtöbb ember nagy baromságnak tartja. Ha némi táplálkozástudományi alapismerettel felvértezve elolvasod a lényegét, láthatod is, mennyire logikátlan, értelmetlen dolog. Egészségesnek semmiképpen nem nevezhető, innentől engem nem érdekelne, hogy kinek is vajon miért hat. Egy rendesebb napja van, a többin a szénhidrátot nyomja, amiből a mai ember pont bőven túl sokat eszik s ami elhízásért, betegségekért felelős.

Nem maga a szénhidrátfogyasztás persze, hanem a túlzott mértéke és a nem megfelelő források.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2013. márc. 18. 17:16 Privát üzenet

Akik eddig nem nézték, hogy mit ettek, azoknak ajánlom. Akik normális kajákat ettek, húst, zöldséget, gyümölcsöt, csak túl sokat, nekik viszont nem.

Nem a legjobb diéta, a paleo és a kalóriaszámolás jobb nála, viszont jobb mint a 13 napos, egy hetes meg hasonló elnevezésű koplalós diéták.

Ráadásul lehet egészségesen is csinálni, meg hülyén is.

Két példa:

rossz:

1. nap: virsli, sajttal töltött pulykamell, párizsi

2. nap: krumpli, chips

3. nap: csoki, torta

(a gyümölcsnapot nem nagyon lehet elrontani)

jobb példa:

1. nap: csirkemell, tenger gyümölcsei vagy hal, kefir

2. nap: zöldség, töltött cukkini

3. nap: tészta, de normális mennyiségben és zöldséggel

Tehát nem mindegy, hogy közben szemetet eszel, vagy megpróbálsz egészséges ételeket fogyasztani.

Sokan nem ajánlják, mert:

3 nap folyamatos keményítő/szénhidrát (mindkét félét olvastam már). Nos akik ezt mondják, azokat visszazavarnám középiskolai kémiaórákra.

Viszont a szervezet tényleg nem úgy lett kitalálva, hogy egy nagy adagban vigyük be a gyümölcscukrot vagy a fehérjét. Elvégre nem számítógépes játékok vagyunk, amiben ha feltöltjük a készleteinket, azt használjuk addig, míg le nem merül. Pl. gyógyszereknél se egyszerre veszünk be egy heti adagot, hogy a szervezet majd beosztja...

Naponta kellene minden fontos tápanyagot bevinni.

Bár még így is jobb, mint a tojásdiéta/káposztadiéta/levesdiéta.

Én magam inkább a visszafogott étkezés híve vagyok, jelenleg is kalóriát számolok. Én nem kezdenék bele. Egyik barátnőm végigcsinálta, ő 12 kilót fogyott vele és nem hízta vissza. Persze ehhez az kell, hogy a 90 nap után se térjen vissza az ember a korábban kialakult rossz étkezési szokásaihoz.

A futás miért ne mehetne?

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2013. márc. 19. 15:27 Privát üzenet
Azt kifelejtettem, hogy ha magas vagy alacsony a vércukrod, akkor ne próbáld ki, mert ez a diéta eléggé megdobálja.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2013. márc. 19. 15:38 Privát üzenet
#2: A keményítő, a szénhidrát és a gyümölcscukor közül melyik nem szénhidrát szerinted? Ha már olyan okos vagy, érvelj.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2013. márc. 19. 15:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Végül Én is más módszerbe vágtam.

# 5/5Időpont 2013. márc. 20. 21:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ki használt már uniquehoodia -t? Mi a véleményetek róla érdemes rendelni? Csak azok írjanak akik használtak már vagy gondolkoznak a vásárláson. A hülye és felesleges...
Miért baj ha diétázok, fogyózok?
Hízókúra? Hízni szeretnék, mert nem vagyok megelégedve magammal, nem érzem magam így jól! 19 éves vagyok,168 cm, és 46 kg. tudtok ajánlani egy étrendet? (mint a fogyókúrában a 90 napos diéta stb. )
90 napos diéta: mikor egyek?
2 napos hasmenéssel kell orvoshoz menni, vagy elég széntabletta, folyadék, diéta?
Banánturmixot lehet inni 90 napos diéta első napján?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a 90 napos diéta rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!