Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nyárig le tudnék fogyni?

Nyárig le tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,173 cm magas és 70 kiló.Nem szeretnék olyan drasztikusan kemény diétát,mert úgy érzem,még fiatal vagyok hozzá.Viszont nyárig le szeretnék dobni kb 8-10 kilót.Segítenétek,valamiféle étrendet ha ismertek?Nagyon szeretek úszni,és biciklizni,hetente 3x-4x el is jórok.Kérlek,csak normális válaszokat!Sikerülni fog?

2013. ápr. 9. 10:29
 1/8 spay válasza:

Szia!

177 cm, 70 kg. De nem mindegy, h fiú vagy lány vagy. Ha fiú vagy akkor nem kell fogynod egy grammot sem. Ha lány akkor nagyon max 10kg-ot. 2 hónap alatt simán leadható.

2013. ápr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 spay válasza:
*173
2013. ápr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A 90 napos elég drasztikus, 3 napon át szénhidrátevésről szól, ami bárkinek a hízásához elég lenne.


8-10 kilót le tudsz adni, csak pont hogy keményítő helyett húsokat kellene enned, alacsony keményítő tartalmú zöldségekkel (tehát krumpli helyett salátát, paszternákot, répát, uborkát.. stb.)

2013. ápr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.Köszönöm az eddigi válaszokat.Esetleg valami diétás étrendet is tudnátok ajánlani?
2013. ápr. 9. 16:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Hús és zöldség bárhogy elkészítve, bárhogyan fűszerezve. Mindegy hogy reggeli tojás rántotta paprikával, paradicsommal, retekkel vagy uborkával (hús, tojás, egyre megy) vagy ebéd pörkölt zöldségekkel, sült zeller kolbásszal, füstölt sonka vagy hal bazsalikomos tavaszi salátával.. mindegy, az alapanyagok számítanak.
2013. ápr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. ápr. 10. 11:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a tésztákat tudod száműzni, az már nagy lépés. Lehet pótolni rizsliszttel meg hasonlókkal, ha nagyon éhezel már rá.
2013. ápr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mindenmentes.hu-t tudom ajánlani amúgy. Igazából az elsősorban allergia, vagy hasonlók témájában működik, de van némi diétás ötlet is. Egy barátom felesége írja, kedves barátom jól le lett fogyasztva, szóval bizonyítottan hatékony ;-)
2013. ápr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!