Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyni szeretnék nyárig,...

Ha fogyni szeretnék nyárig, ez sok étel egy napra?

Figyelt kérdés

55 kg vagyok és 165-166 cm.(soha nem sikerül pontosan lemérni:))

Szeretnék 2 hónap alatt 2-3 kilót leadni.

Ennyit ettem ma, ez soknak számít?Én annak érzem:

Reggelire 1 szelet vajas pirítós.

Ebédre egy tál borsóleves, egy szelet rántott hús (csirke) egy evőkanál krumplival, egy kávé

Délután fél körte.

Most este 1 szelet vajas kenyér kolbásszal, és 1 szelet rántott hús.

Ez kb mennyi kalória?Ismertek vmi jó kalóriaszámlálót?Annyira bénák vannak neten, sehol nincs fennt rendes számláló, amiben olyan ételek vannak, amit a hétköznapi ember eszik...


2012. márc. 28. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
1 szelet kenyér lehet 30, de 200 is, szóval... hány DKG volt az a szerencsétlen? Meg úgy mindegyik?
2012. márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csak1csajszi válasza:
A tál és a tányér között van különbség..Vacsira ne vajas kenyeret egyél kolbásszal...hanem natúr joghurtot,kefírt,tojást,csirkehúst,túrót stb...
2012. márc. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt 2-3 kiló az nem sok.. szinte bármilyen fogyókúrával sikerülhet, csak kitartás kell. erre ajánlom a norbi Update-et. ehetsz bármennyit, csak időszakokra van osztva hogy mikor mit. kis figyelemmel simán lemegy az a 2-3 kiló. [link]
2012. ápr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha két hétig tolod ezt a diétát: [link] , akkor nem kell két hónap az eredményhez. :)Ezzel heti -1,5 kg-t is fogyhatsz, ha betartod, cserébe nem az izmaid fognak elfogyni, hanem az a kevés plusz zsír, ami van rajtad :)
2012. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!