Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha eddig a sok édességtől...

Ha eddig a sok édességtől elhíztam és elzsírosodott a májam, akkor a 90 napos diéta nem fog kinyírni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a pl. a májamtól most megvonok minden "jót". Nem lesz durva ez a diéta?
2013. ápr. 28. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A 90 napos diétával és társaival az a legnagyobb gond, hogy egysíkú. És ezért fogysz. Életed végéig nem csinálhatod ezt, mert beledöglesz ezért a letelt hetek után visszaállsz rendes étkezésre és szépen vissza is hízód amit elvesztettél.


Mi lenne ha életmódot váltanál? Megnyomnád az egészséges ételeket, meg mindent ami jót tesz a májadnak és életed végéig folytathatnád. He?


Én világ életemben kövér voltam, anyám kiskoromba kipróbáltatott velem mindenféle diétát. (igen még a hírhedt 90 naposat is)

És ha volt is eredmény nem tartott sokáig. Mióta viszont egészséges ételeken élek azóta nyugodtan ehetek pizzát is, mert nem hízok tőle.


össz 35 kg-tól szabadultam meg.

2013. ápr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írja.


Egészséges ételek: hús és zöldség. Ennyire egyszerű. A diéta nem arról szól, hogy éhezel. Tudod mi az éhség? A szervezeted így próbál jelezni, hogy tápanyaghiány van, ezért bontani fogja az izomzatot, ha nem eszel. Jól hallottad, nem a zsírt! Ezért van az, hogy a modellek pl 40 kilósak, viszont az a 40kg az csont és zsír. Semmi izom, ezért annyira undorítóak. Legalábbis férfi szemmel.


A 90 napos diéta pont nem éheztet, viszont a szemét mértéktelen zabálásával éri el, hogy lefogyd a zsírréteg alatt lévő izomzatod jelentős részét. Így pörögni fognak lefele a kilók, viszont az nem zsírból fog lemenni, csak azt hiszed. Szarul fogsz kinézni.


Van benne egy fehérje, egy keményítő, egy szénhidrát, és egy gyümölcsnap. A fehérjenap annyira nem vészes, mivel ehetsz fehérjét is. A többi három viszont katasztrófa. Nem is értem, miért van szétszedve, mivel a keményítő és a gyümölcscukor is szénhidrát. A testzsír csökkentése csak úgy érhető el, ha megemeljük a fehérjebevitelt, és minimalizáljuk a szénhidrátot. Ez a rendszer pedig pont az ellenkezőjét teszi, ezért ellenkező hatást is vált ki.



Leírok egy értelmes diétát, ha megengeded. A neve: egészséges táplálkozás.

Egyél minden nap minimum 3-4 alkalommal húst, lehetőleg soványat. Szárnyasok, halak, marha, stb. Vagy lehet tojás, túró, meg ilyenek, amikben fehérje van. Tévedés ne essék: a tej 3% fehérjét tartalmaz csak. Ne igyál tejet. Egyél minden étkezésedhez zöldséget. Lehetőleg minél több félét. Az ételeket készítsd el változatosan, finom legyen, így nem fogod megunni.


Ne egyél édességet! Egyél helyette pl gyümölcsöt, vagy ha edzel valamit, akkor utána mehet valami minőségi fehérjepor, egészséges, és még finom is. Ha minden áron édesség kell, iktass be heti 1 napot, amikor eheted meghatározott időpontban. Így hozzászoksz, hogy csak akkor eszed, így máskor könnyebb ellenállni.


Ha a sok édességtől zsírosodott el a májad, akkor valószínű, hogy rendbe is fog jönni így, bár ehhez egy orvos gondolom jobban ért. Bár velük is vigyázz, ne bízz meg bennük túlságosan, mert rengeteg az idióta közöttük. Tapasztalat.

2013. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 90 napos nem károsabb mint az eddigi hízós életmódod. De bármikor meghalhatsz elméletileg az ergya életmód miatt, ezen nem segít, nem ront a 90 napos. Miért nem javítasz inkább...
2013. máj. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!