Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Lehetséges, hogy annál, aki...

Lehetséges, hogy annál, aki esetleg már nem olyan fiatal (47), lassabban indul be a fogyás?

Figyelt kérdés
Holnap leszek a második hetemnél és még semmit nem fogytam, habár mindent betartok. Az adagok nagyságát is.
2007. szept. 17. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem a kortól függ: inkább az anyagcsere gyorsaságától és a súlyfelesleg nagyságától. Ha nem nagy a súlyfelesleg lassabban indul be a fogyás, illetve ha valakinek lassabb az anyagcseréje, akkor is. De kitírtás, nálam kb a harmadik héten kezdődött meg a folyamatos fogyás, addig összeseb kb. 1 kg ment le, utána pedig begyorsult, és hetente lement 1/2 - 1 kg.
2007. szept. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy van összefüggés, ugyanis minél idősebb valaki, annál lassúbb az anyagcseréje. Anyukám is alig fogy, pedig éppen csak falatozgat valamennyit.
2007. szept. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tanács: ne nézegessétek már naponta/hetente a súlycsökkenést, várjátok ki az 1 hónapot, sokkal jobban fog esni a látvány, mint így, hogy csak idegeskedtek!
2007. szept. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 28 vagyok, de lassabban indul be a fogyás, mint mikor 20 körül voltam.
2009. máj. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!