Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi az a 90 napos diéta?

Mi az a 90 napos diéta?

Figyelt kérdés
hogyan kell csinálni?mit nem kell enni?légyszi írjatok le róla mindent mert nagyon érdekelne!!!köszönöm előre is!!
2013. jún. 1. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Beütöd a gugliba és máris mindent megtudsz róla, amit itt 1-2 sorban nem lehet leírni.
2013. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


ez, leírták előttem.

2013. jún. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy működésképtelen kreténség, alibidiéta akaratgyenge embereknek, akik képtelenek edzeni vagy sportolni.


Azt kell tudni róla, hogy totális baromságra épül az egész elmélete, épp ezért fogyni nem is lehet vele. Az egész arra jó, hogy bebizonyítsa hogy "nem tudsz lefogyni" és genetikailag vagy kövér, aztán lehet tolni nyugodtan tovább a sajtburgereket szakmányba, közben teli pofával eldörmögni hogy "háááát én mindent megpróbáltam, nem rajtam múlott"...

2013. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!