Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 hónap múlva lesz az esküvőm,...

4 hónap múlva lesz az esküvőm, addig szeretnék 20 kilótól megszabadulni. Lehetséges? Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 13:23
 1/6 anonim válasza:
90%

Vigyázni kell mit eszel...

-Diéta de, csak óvatosan ne vidd túlzásba...

-Járjál el aerobikozni :)


-MOzogj úgy érsz el biztos sikert. :)

2009. márc. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
4hónap 20kg... Komoly program! Nagyon elszánt és szakértően összeállított étrend, és sok-sok mozgás!
2009. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

[link]

Mozogj, járj masszázsra, kozmetikába, szaunába, nehogy a bőröd elcsúnyuljon ettől a nagy fogyástól. Elég lenne 10 is, nem? Nagyon szép ruhák vannak: [link]

[link]

[link]

2009. márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Próbáld meg a 90 napos szétválasztó diétátés tornázz is
2009. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
A 3. válaszba belinkeltem egy receptet, de nem úgy gondoltam, nehogy azt fogyasztd 4 hónapig. Csak illeszd be az étrendedbe, és egyél mellé barnakenyeret, meg mindenfélét, ami nem cukor, fehérliszt, zsír. Vagy egyszer esetleg. Meg ezt is: [link] én ezzel kezdeném az egészet, mert megtisztítja az emésztőrendszert és a szervezetet, és más diéta hatásosabb lesz utána.
2009. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Viviiiiiiiiii válasza:

Először is mindent fejben kell eldönteni vagyis hogy le akarsz fogyni.

2.Mindent ehetsz csak kevesebbet.

3.Mozogj sokat,igyál minden nap min.3L vizet.

4.Ha édes szájú is vagy nem kell meg vonni magadtól az édességet úgyan úgy eheted csak SOKKAL-SOKKAL KEVESEBBET!

remélem tudtam segíteni,és sok sikert kitartást és persze az eskűvödhöz is :)

2013. júl. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!