Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 nap alatt meg kéne szabaduln...

4 nap alatt meg kéne szabadulnom 2-3 kgtól. Hogyan csináljam? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Soha nem szoktam fogyókúrázni, de most csütörtökre kellene a lehető legjobb formában lennem, kb 2-3 kg felesleg van rajtam, azt el lehet addig tüntetni valahogy? Utána visszajöhet, az nem érdekel. :D De hogyan csináljam? Mit egyek és mennyit? Mit mozogjak és mennyit?
2011. júl. 2. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg le akarsz fogyni ,és gyorsan,akkor alma,ásványvíz.

Mindkettő korlátlanul fogyasztható,sportolni sem kell emellett,mert anélkül is garantált a lefogyás. Ha elérted a kitűzött súlyt,visszaválthatsz normál kajára.

2011. júl. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért KELL ennyit lefogynod? Mikor tudtad meg? Miért olyan fontos? Nem javaslom az almát+vizet, nem bírnád, két nap után kiájulnál.
2011. júl. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nem ájulna ki én egy hétig csak vizet ittam és nem volt semmi bajom ... de az bisztos hogy rengeteg vizet fogyasztottam el egy hét alatt ..
2011. júl. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom nagyon szeretnél a Balatonra menni, de nem kell 3 kérdést is kiírni, mindig azt a választ fogod kapni, hogy nem, nem fogsz onnan fogyni addig.
2011. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!