Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Miért fájhat a gyomrom a 90...

Miért fájhat a gyomrom a 90 napos diéta alatt?

Figyelt kérdés
Mar tul vagyok egy sikeres 90 napon amit tavasszal vegig csinaltam. Ket hete ujra nekialltam es nagyon elszantan el is kezdem a kurat. Azonban a gyomrom az 4-5. napra annyira megfajdult, hogy abba kellett hagynom. Azota rendes fott etelt eszem es a fajdalom szepen lassan elmult. Ez a kura bevalt, szeretnek ennel maradni, de igazabol nem tudom a fott etel hianya, vagy valami mas problema lehet-e?
2007. szept. 25. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, hogy túl sok savas gyümölcsöt fogyasztottál? ettől sok gyomorsav termelődhet, s fájhat a gyomrod.. más tippem nincs, hisz ugyanazt eszed szinte, csak más mennyiségben és szétválasztva, ráadásul egyszer már megcsináltad, s nem volt problémád..
2007. szept. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A főtt étel hiánya is okozhat gyomorfájást, de azt igazából nem értem, hogy miért nem eszel főtt ételt, hiszen gyümölcsnap és víznap kivételével bármely napon elkészíthető olyan főtt étel (pl. fehérjanap: sült/főtt husi,keményítőnap: párolt zöldség, rizs, főtt krumlp, stb., szénhidrátnap főtt tészta párolt zöldséggel stb. stb.) , ami passzol a diéta rendjébe... 90 napig nem is igen lehetne kibírni főtt étel nélkül.... amúgy tényleg lehet attól is, hogy savas gyümiket fogyasztasz és ha melléjük még rendes főtt ételt sem eszel, akkor nem csoda, hogy fáj a gyomrod... Próbálj meg délelőttre mondjuk banánt enni, az leköti a gyomorsavat, utána pedig ebédre és vacsorára a diéta napjának megfelelő főtt ételt!!!
2007. szept. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!