Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha a diéta lényege a szétválas...

Ha a diéta lényege a szétválasztás, akkor miért engedélyeznek egy szelet kenyeret az ebédhez?

Figyelt kérdés
2008. júl. 5. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Mert teljesen logikátlan, semmilyen tudományos tétellel alá nem támasztott hülyeség :S:S:S
2008. júl. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Lehet, hogy baromság, de nálam jól működik a diéta, és láttam már magamon kívül 2 embert, akik jó sok kilót ledobtak ettől a módszertől.

Egyébként én sem értem, hogyan fér meg a kenyér, de pl. a többbi napon is van ami nem fér össze. Szerintem ne keresd a logikát. Sok sikert.

2008. júl. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és szerintem is működik, egy hónap alatt már 5 kilót leadtam.
2008. júl. 6. 14:06
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Azt is megnézted, hogy a leadott kilókból mennyi a zsír? Mert valószínű, hogy egy gramm se. Kinyomta a szervezeted a vizet, most meg kezdi lebontani az izmaidat. Úgy működik mint az összes ilyen hasonló " tudományosan", okosok által felépített diéta. bocs, nem megbántani akarlak,de így van.
2008. júl. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Már hónapokkal korábban fogytak le, a víz má visszajött volna szerintem. Üdvözöllek kétkedő.
2008. júl. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem se keresd a logikát, legyél butaparaszt, kövesd a nyájat, éhezz, koplalj, fogyd az izmot, hízd a zsírt, tartsál víznapot, aminosav napot, nyomelem napot, vitamin napot, fehérvérsejt napot, Big Mek napot, krumplispalacsinta napot amíg el nem éred a kívánt eredményt és még fel tudod emelni a kétliteres kólát! Gondolkozni, minek az? Tajgetoszra most kedvezményes buszjáratokat indít a Hellasz Tours!
2008. júl. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%

Hozza tartozik a dieta eloirasaihoz. De szerintem azert, hogy aki azelott rengeteg kenyeret fogyasztott, ne legyen teljesen "hianyerzete" es ne nyuljon nasihoz.

Ha megfigyeled, pl. tesztanapon (szenhidrat)... ehetsz pizzat. Persze pizzara megy zoldseg... sulve parolva mar a zoldseg inkabb kemenyito napra felel meg... vagy ha pl az esti sutemenyezest vesszuk szenhidrat napon... miert van megengedve, ha dieta? Mert nem vonhatunk meg semmit a szervezetunktol... ez a dieta a szetvalasztason es nem a megvonason alapszik... Es mukodik... kitartas... nekem 25 kilo ment le es mindent eszek. :D

2008. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!