Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valaki egy jo fogyokuras...

Valaki egy jo fogyokuras receptet?

Figyelt kérdés
2013. okt. 28. 10:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2013. okt. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
pont az lenne a lenyeg, hogy ne a kajalas korul forogjon minden gondolatod... mozogni, mozogni, mozogni, nassolast kizarni, unalombol eszegetest kizarni, mozogni, mozogni, mozogni. maskepp maximum jojozni fogsz (hol lefogysz a dietaval, hol visszaszeded haromszorosan).
2013. okt. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
2013. okt. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ezredszer is idemásolom:

A fogyókúrának van egy nagy rákfenéje. Tudtad, hogy az izmok fenntartásához háromszor annyi energiára van szükség, mint a háj megtartásához? Nos, ha te nem is tudod, a tested nagyon is jól tudja. Így aztán amikor fogyókúrába kezdesz, hülye lenne a hájat elégetni, amikor az izmok jóval több kalóriát követelnek. Magyarul: az izmodból fogsz fogyni. Csakhogy! Amint az izmodból elkezdesz fogyni, kevesebb kalóriára lesz szüksége a testednek, tehát még kevesebbet kell enned, ha fogyni akarsz. Ha kevesebbet eszel, megint takarékos üzemmódba kapcsol a tested, így aztán megint az izmodból fogsz fogyni, és ez így megy tovább a kúra végéig. A kúra végén pedig szépen visszahízod az egészet, de már nem izom, hanem zsír formájában, aminek a fenntartásához ugyebár kevesebb energia kell, és kezdődik minden elölről.

2013. okt. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nem egyet, kismilliót találsz a 90 naposhoz minden naphoz.

2013. okt. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Sowilo ***** válasza:

[link]


Mindenképpen próbáld ki, én nagyon tudom ajánlani.

2013. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Olyan ételeket, gyümölcsöket egyél, amiknek alacsony a kalóriatartalmuk, és telítenek.
2013. okt. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Egyél nyersz halackát, Gollam is csak erre esküszik...


Bocsi, ezt nem tudtam kihagyi! :)

Kicsit konkrétabban milyen fajta kajákra gondolsz?

2013. okt. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én is a 90 naposat csinálom, de nem fogyózok!!!!


Használd arra, hogy megtanulod, mit, mivel együtt, mikor lehet, célszerű enni ahhoz, hogy a szervezeted emésztési rendszerének működését megkönnyítsd. Használd arra, hogy megtanuld, mi az elég, használd arra, hogy bizonyos ételek (kiiktatásával és szándékosan nem elhagyását írtam), mennyivel egészségesebben tudsz táplálkozni.


Használd még hozzá a KalóriaBázist, ha oda naponta felvésed, hogy mit ettél és mennyit, nagyon jó mankó ahhoz, hogy napról-napra egyre inkább előrébb juss célod felé!


Másrészt ha itt olvasgatsz, azt is látod, hogy nem egyformán fogynak egyik-másik módszerrel az emberek, sok mindentől függ, hogy adott időszak alatt kiről mennyi megy le.


Ezért mondom: ne akarj mindenáron lefogyni! Bízd a szervezetedre, mikor mennyit ad le, te csak a napi étkezésedre és a napi testmozgásodra figyelj, a többit majd a természet elintézi!!!


Pár hét elteltével már érezni fogod, hogy mennyivel könnyebben mozogsz, mennyivel jobban érzed magad, stb.


Ez a 90 napos azért is jó, mert ha megtanulod, hogyan készítsd el pl. a főzeléket liszt (=rántás) hozzáadása nélkül, és más egyéb apró kis változtatásokat bevezetni a főzési-étkezési rendszeredbe, ezeket a változásokat akár 10-20-50 év múlva is alkalmazni tudod, és a 90 nap letelte után sem lesz jelentős változás az életedben, ezzel elkerülöd a jo-jó-effektust!!!!

2013. nov. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18%

"Én is a 90 naposat csinálom, de nem fogyózok!!!!


Használd arra, hogy megtanulod, mit, mivel együtt, mikor lehet"


És ezt hogy tanulná meg a 90 napos baromságból?


Kérdező, fogyókúrás recept? Sülthús.

2013. nov. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!