Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csirkemellből valamilyen jó...

Csirkemellből valamilyen jó fogyókúrás receptet? Már unom a simán megsütve.

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
mézes mustáros, kedvencem^^:D
2012. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
hagymán, piros paprikával pörköltnek?
2012. febr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 *gin* ***** válasza:
100%

zöldségekkel nyársra fűzve rablóhús

gyros fűszerrel sütve natúr joghurt + zöldséggel "gyros tál" vagy betekerheted egy tortilla lapba is (30-40g körül vannak)

megsütöd az apróra vágott husit, felpirítasz hagymát, 2 édesítőszert adsz hozzá, aztán 3-4 paradicsommal + egy kevés vízzel addig főzöd, amíg egybefüggő nem lesz a cucc, és a végén beleaprítasz 1 mandarint meg piros, sárga és zöld paprikát -> olyasmi mint az édes-savanyú kínai

ugyanez mandarin nélkül úgy h előtte ledarálod a csirkemellet, és oreganot + bazsalikomot teszel bele -> bolognai szósz

szintén darálva, 1 kis paradicsomszósszal, konzerv babbal és kukoricával meg chili fűszerrel csilisbab

magas falú tepsibe sütőpapírra (így nem kell olaj alá) rétegez így: 1 réteg fűszerezett husi, 1 réteg natúr joghurt, és így tovább, a tetejére reszelt sajt és fűszerek, addig süsd amíg a husi picit megpirul és a sajt vöröses lesz, néha le kell önteni a vizet róla.

2012. febr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
knorr édes savanyú szószal elkészítve
2012. febr. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Liszt nélkül. Én pl tejföllel kentem be. Finom:)

2012. febr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
daráld le, fűszerezd, (hagyma, fokhagyma, só, bors, paprika, vegeta) kicsi gombócokat formálsz belőle és sütőben olaj nélkül kisütöd. nagyon fincsi fasírt! :)
2012. febr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
gyros fűszerrel süsd meg :P
2012. febr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen,ezek nagyon jók,kipróbálom mind.

Még jöhetnek ötletek:)

2012. febr. 17. 11:33
 9/10 anonim válasza:

bocsi, de én kérdeznék tőled, mert tudom, hogy a csirkemell ajánlott a fogyókúrázóknak, de te hogyan szoktad elkészíteni, hogy jó legyen? mert gondolom olaj az nem ajánlott.

elmondanád? nekem abszolút nincs tapasztalatom főzés terén.

2012. febr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Végtelen variáció van, csak a fantáziád szab határt.


Pl. kijevi módra, vagy pestóval, vagy ananásszal, vagy akármivel. Nem is értem a kérdést, miért csak minidg simán sütöd?

2013. okt. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!