Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valaki egy jo fogyokuras...

Valaki egy jo fogyokuras receptet?

Figyelt kérdés
2013. okt. 28. 10:19
1 2
 11/15 Citation válasza:

teletal.hu NorbiUpdate menüsor. A környezetem, barátnő, após, anyós, fodrászom, barátok, barátnők ezt nyomatják. Esznek annyit, amennyi jólesik, és fogynak!!!

Az anyósom seggét veri a földhöz, mert már dereka is van, pedig az évekkel ezelőtt eltűnt.

Nekem is az az ebédem, mert elkezdtem pocakosodni. Ez a folyamat leállt, pedig én éjszakánként tolom mellé a Burger Kinget, Mekit, vödör Pepsit :)

Szal szidhatjátok a marháját de magam látom, hogy nem hülye!

2013. nov. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
18%

Vannak mérgek, amiktől leépül a test, aztán végül elgyengül és elpusztul.


Az updét nem ilyen, de a hasonlatom találó. Az update sz.ar. Annyit valósít meg, hogy cukor nélkül eszel. Jéé, így lehet fogyni? Mekkora már.. lerágott csont, persze hogy lehet fogyni, ha valaki leáll a cukor töméssel és a többi gyors szénhidráttal.


Aztán rákban meghal az ember a sok gluténtól, szójától amivel helyettesítik a cukrot (keményítőt, tök mindegy).


A rák is fogyaszt egyébként. Pénztárcát, de a hájat is leviszi bizonyos stádiumában. Go N.Update!

2013. nov. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
A legtutibb amivel találkoztam egyszerű és nagyon nagyon hatékony. Aki megcsinálta mindenkinek bejött. Szóval íme: Tedd le a tejet. Tedd le a gabonából készült ételeket. Csak hús és sok sok zöldség. ha nassolni akarsz gyümölcs vagy olajos magvak (bármelyik) ha szomjas vagy tiszta víz (nem csapviz) citrommal nem a levével hanem a gyümölcssel (turmixgép megoldja) ugyanis a hízás hájasodás a savasság miatt emelkedik. folyománya, lúgosítani kell. a citrom lúgos a leve savas. ha a fentieket betartod garantált a tartós fogyás. nekem 2.5 hónap 17.5kg tartósan. viszint van még egy szabály. a második hét után wl kell kezdeni mozogni. mert igy felgyorsul az anyagcsere és nem csak "kisebb" leszel de energikusabb és frisebb is. a séta hegynek felfelé megteszi. a lényeg hogy fokozatosan emeld az távot sok sikert.
2013. nov. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, így van!
2013. nov. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Esznek annyit, amennyi jólesik, és fogynak!!!"


Nem is csoda. :) Az update-es kaják annyira szarok, hogy minél kevesebbet eszik belőlük az ember, annál jobban esik neki. Így tényleg lehet fogyni...

2014. jan. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!