Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tud (? ) valaki valami gyors,...

Tud (? ) valaki valami gyors, laktató fogyókúrás receptet ebédre? Vizsgaidőszak van és nincs időm a konyhában tölteni a napot.

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Csirkemell natúrban nyers zöldségekkel (paprika,paradicsom) , Esetleg mig a csirkét sütöd vizet forralni és benne ilyen zöldségkeverékeket megfőzni.
2013. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vizsgaidőszak. Úgyis nasira vágyódsz, ne ámítsuk egymást, én is. Csinálsz maglisztből egy 3 tojásos piskótát édesítővel, 3 ek magliszttel. Egy fél doboz kókusztejet felverővel, 30 perc mélyhűtőben állas után, egy kevés édesítővel. Hozzáöntesz 2 ek natúr holland kakaóporral elkevert 1 ek olvasztott kókuszzsírt. Ez lesz a töltelék. A piskótát feltekered a krémmel, felszeleteled. A következő vizsgáig kitart, kitűnő ketogén-paleo étrendben. Legjobb a szezám és a kókuszliszt.
2013. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hal és zöldségek serpenyőben együtt sütve. Egyszer szinte csak ezt ettem egy nap (azért megemlítendő a sütőtökpüré :D), az volt a legjóllakottabb és legkalóriaszegényebb és az egyik legfinomabb napom az életmódváltásom óta (ami pár hónapja volt). Persze nem vagyunk egyformák, de nekem bejött. Zsíros hal volt.
2013. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kókusztejet felversz habverővel. Bocsi fáradt vagyok.
2013. máj. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ezt tolom: csirkemell minimális kókuszolajon + nagy adag párolt káposzta, répa, hagyma szintén minimális olajjal, és fűszerkeverékkel. + igyál hozzá vizet, teát, jól fogsz lakni vele:)

a recept annyi, hogy a csirkemellet befűszerezed, és kisütöd serpenyőben

a zöldségeket pedig összeaprítod majd serpenyőben szintén megpirítod, ráteszel egy tetőt, és akkor kicsit párolod is

2013. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hal párolva, grillezve, salátával.

Csirkemell párolva, grillezve salátával, esetleg barna rizzsel.

Főzelékek rántás nélkül (sűríteni lehet nagyon kevés krumplival is).

2013. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
jaj de finomakat írtatok,
2013. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vegyes saláta , sok zöldséggel főtt tojást vagy csirkemellet/halat tegyél bele.


Tojásrántotta zöldségekkel.

2013. máj. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!