Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Már 3 hete csinálom a diétát...

Már 3 hete csinálom a diétát de még nem fogytam semmit. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2007. okt. 6. 14:35
 1/3 anonim válasza:
100%
Napi 1 óra testedzés meg fogja hozni a kívánt eredményt. Menj el fitness terembe és tekerj egy órát szobakerékpáron, vagy evezz gépen. Ha nincs erre pénzed, akkor keress egy kellemes parkot és kocogj ugyanennyit. Mindenképp 20 percnél több mozgás kell egyszerre, mert akkor indul be a zsírégetés.
2007. okt. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
igaza van az elöttem ironak,támogatom válaszát.
2007. okt. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%
Én nemtudom mi ez a Te diétád, de nem is érdekel. Nem hasznos számodra, mert teljes életmód váltásra van szükséged, nem 90 nap önkínzásra. Igen :edzés, (csak fokozatosan kezd!) , rendszeres étkezés (szemét kaja nuku), Sok protein, kevés összetett szénhidrát , egyszerű cukor nulla (vagy csak edzés után közvetlen). Így legalább amit elérsz meg is marad.
2007. okt. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!