Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diéta alatt az...

A 90 napos diéta alatt az ADOTT NAPON BELÜL ebédre és vacsira ugyanazt kell enni? Tehát ha fehérjenapon ebédre húst ettem akkor vacsira is azt kell? Vagy ha ebédre husit ettem attól még vacsira ehetek tojást?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 14:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2014. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ha fölösleges zsírtól szeretnél megszabadulni, akkor mind a hús mind pedig a hasonló minőségű tojás megfelelő élelmiszerek (nem okoznak gyulladást, nem emelik meg erősen az inzulinszintedet)..


Szóval igen, jó ötlet ezeket enni, hogy a 90 napos diétában mi van ezekkel kapcsolatban, az nem igazán releváns.

2014. jan. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de nem a kérdésre válaszoltok:)


A kérdés az, hogy az adott napon ugyanazt kell enni ebédre és vacsira is, vagy csak ugyanabba a csoportba tartozó ételt kell enni?!

2014. jan. 20. 15:32
 4/21 anonim ***** válasza:

?


A te játékszabályaidat nem ismerjük, avass be minket.. fogyáshoz jó a hús is, a tojás is (kenyér, cukor, liszt nélkül). Ez a lényeg.


Zöldséget, olajos magokat is ehetsz, gombát is, tehát abszolút nem kell ugyan azt az ételt/ételcsoportot enned vacsorára mint ebédre. Csak lisztes/tejes/cukros ételeket mellőzd :)


Hogy a 90 napos diéta mit ír azzal ne törődj, mert az nem arra van hogy lefogyj, hanem hogy olvasottságot generáljon fórumoknak, webszájtoknak, újságoknak.. szóval csak hülyeség, betű pocsékolás :)


Arra figyelj szerintem amiket leírtam, vagy amit Botero linkelt érdekességképpen.


"Vagy ha ebédre husit ettem attól még vacsira ehetek tojást?"


Persze hogy persze.

2014. jan. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásod, de Te sem a kérdésre válaszoltál. A diéta kritikája nem érdekel. :) Pedig azt hittem egyszerű kérdést tettem fel. De ezek szerint sosem tudom meg :D
2014. jan. 20. 16:45
 6/21 anonim ***** válasza:

Na ebben igazad van :D


Ha magadtól nem jöttél rá és ennyi válasz után SEM érted még a választ a kérdésedre, akkor lehet tényleg sosem fogod már megtudni.


Van, hogy valakinek elmondják hogy 1 alma + 1 alma az 2 alma, de egyszerűen nem igazán reális dimenziók neki ezek a számok, mennyiségek és nem nagyon tudja hova tenni ezt az egészet. És akkor nem is kell erőltetni.


Neked sem kell szerintem, szimplán csak egyél, és egészségedre váljék! :)

2014. jan. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

ugyanabba a csoportba tartozót kell. De nem kell ugyanazt.

Nekem az ebédem mindíg hús + saláta vagy hal+saláta volt, a vacsorám pedig rendszerint joghurt zöldséggel és felvágottal vagy lágytojás zöldséggel.

2014. jan. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Joghurt? :D

Az milyen csoport?

2014. jan. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
fehérje
2014. jan. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
25%

Ember 3 gramm körül van benne fehérje 100g-onként (az is gyulladásokat okoz és káros).


Kicsit több van benne mint a zöldségekben, ez miért tartozik fehérje csoportba?


Az oltott mész is fehérje, a színe miatt? :D

LOL!


A 90 napos nem csak alapból butaság, de még önmagának is ellentmond, a joghurt annyira fehérje mint egy brokkoli.

2014. jan. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!