Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diéta alatt az...

A 90 napos diéta alatt az ADOTT NAPON BELÜL ebédre és vacsira ugyanazt kell enni? Tehát ha fehérjenapon ebédre húst ettem akkor vacsira is azt kell? Vagy ha ebédre husit ettem attól még vacsira ehetek tojást?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 14:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
nem azt kell nézni hogy mennyi fehérjét tartalmaz, hanem hogy melyik napon kell enni. Fehérje napon kell fogyasztani az összetétele miatt.
2014. jan. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
33%
Nagy atya úristen!És ki a f@.sz mondta,hogy azt kell enni?Szerintem egyétek meg a sz@.rt is fehérje napon,mert valami gyökér azt mondta!
2014. jan. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

7-es! Köszi! :)


Többiek! A diéta kritikája még mindig nem érdekel :) Már csak azt nem értem ....másnak miért fáj, ha én kipróbálom ezt a diétát...neki attól még nem lesz se több se kevesebb..... :D

2014. jan. 21. 14:31
 14/21 anonim ***** válasza:
47%

így van, ne foglalkozz vele, sokkal könnyebb minden diétára rá mondani hogy nem egészséges mint belevágni és végig csinálni. HA túl leszel rajta, megújulsz testileg lelkileg, hihetetlen erőt és önbizalmat ad végig csinálni egy ilyet. Nekem legalább is nagyon jót tett, szupert érzés volt válogatni az S-es ruházati leértékelések között. :)

Sok sikert kívánok hozzá, ha kérdésed van még szívesen segítek akár privátban is!

2014. jan. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
65%

"másnak miért fáj"


Persze itt már itt a híres MIÉRT.


Bezzeg amikor meg kellene kérdezni, hogy MIÉRT joghurt, akkor óóó nincsen ilyen kérdés, csak 'mert'. Mert 'összetétele miatt' (3gfehérje/100g !!)


Kettős mérce?


Miért sz.ar diéta a 90 napos? Én olyan egyszerűen megmondom. Mert ugyan úgy hájas marad aki így eszik, ugyan úgy szívbeteg marad, gyulladások maradnak a szervezetében, ugyan úgy rákos lesz, ugyan úgy az összes táplálkozással kapcsolatos betegség jelen lesz köztük.


Hát, ezért szólok le egy értelmetlen diétát, mert nem jobb semminél. Válasz a miértre?


Miért zavar? Pff engem nem zavar hogy valaki így eszik, jókat szórakozom az ilyen kérdéseken. Vagy mazochista vagyok, és jókat szenvedek az ilyen kérdéseken, még nem tudom magam sem :D

2014. jan. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy jól szórakozol :-) Már megérte.... :D:D
2014. jan. 22. 19:00
 17/21 anonim ***** válasza:

Remélem mások is jól szórakoznak, és ügyesek-okosak-egészségesek is lesztek, és minél boldogabbak. Igazából ez a lényeg, a többi dolog (a mostani kérdés is) csak egy apróság.


Kipróbálod, megnézed milyen, aztán én mielőbb ajánlom valami paleoközeli táplálkozásra való áttérést, de te tudod végül is, hogy mit szeretnél. :)

2014. jan. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A gond az, hogy a kérdező olyan szinten makacs, hogy csak a neki tetsző választ fogadja el, a többit meg kizárja.

Ezzel az a gond, hogy már gyanús az egész, hogy ha nem vagy vevő észérvekre sem, hogy miért szar az, amit csinálsz, akkor valószínűleg magadat áltatod, pedig sokkal könnyebb és egészségesebb út is létezik.


[link]

2014. jan. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Makacs vagyok, mert a kérdésre válaszoló válasz érdekel......na tessék ezt is megkaptam :) Majd ha a 90 napos diéta kritikája érdekel, akkor felteszem azt a kérdést...de addig nem érdekel. :-) Azért köszi a hozzászólást.
2014. jan. 27. 19:12
 20/21 biaaa3 válasza:
89%
Nem kell, de lehet. Ehetsz ebédre húst, vacsira tojást, de ehetsz mindkettőre pl. tojást, vagy kombinálva is. Az Úriemberek nagyon értelmesen kommentálják a kérdést, akárcsak a többi 90 napos kérdésnél, többek közt ez enyémet is.
2014. febr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!