Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan lehet túlélni a gyümölc...

Hogyan lehet túlélni a gyümölcsnapot?

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Pl. abbahagyod?
2014. jan. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
19%
Szia! Pont ezzel küszködök én is,ez a második gyüminapom. :D Én folyamatosan a holnapra gondolok és tartom magam,másképp nem megy! Tudom h megtudom csinálni,mert leakarok fogyni! :)8. napom és majdnem 4 egész mínuszom van már,te hogy állsz? :)
2014. jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
A gyümölcsnappal nem lehet lefogyni. Egyetek egy salit csirkével!
2014. jan. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden további nélkül, semmi gondot nem okoz.
2014. jan. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%
A legújabb 90 napos diétában van heti egy levegő nap.Csak akkor lehet levegőt venni,máskor nem. Na ezt éljétek túl!
2014. jan. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
A gyümölcs cukrot tartalmaz,-aki előttem írt jól írta,saláta és csirke+mozgás sokkal hatásosabb.Csak gyümölcs pedig nem tesz jót a gyomornak sem.
2014. jan. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%

Ha kajás vagy, egyél normális ételt.. ilyen egyszerű.


Szóval hús salival, nem kell hogy zsírszegény legyen.



Tényleg, zsír. Halál fontos tápanyag, a 90 napos diétában van 2 szénhidrátnap (gyümölcs, keményítő) de nincsen zsír nap? Ez mekkora logikai baki már?

2014. jan. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Mondd azt magadban hogy szeretem a gyümit. vagy valami ilyesmit. amúgy én azt nem bírom ki ha nem ehetek édességet.
2014. jan. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

A gyümölcsnapnak semmi értelme nincs. Nem kellene minden baromságnak bedőlni, amit a neten olvastok. Kérdezzetek meg szakembereket, táplálkozási tanácsadókat, akik hasonló kérdésekre válaszolnak.


Lefogyni egy hét alatt nem lehet. Ez esetben főleg izmot és vizet vesztesz, a zsír marad rajtad. Két hét után jönnek vissza. És a nagy ügyeskedésben a korábban leadott izomzat helyére is zsír rakódik, amit jóval nehezebb leadni.


Ugyanis a szervezet előbb az izmokat kezdi leépíteni, és csak végszükség esetén nyúl a zsírtartalékokhoz. Ezért van az, hogy a testépítők szálkásítás alatt döntik magukba a fehérjét, ugyanis az az izmok építőköve, így megelőzhető a nagyfokú izomveszteség.


Ha fogyni akarsz, akkor egyél sok húst és zöldséget, húsok közül csirke- és pulykamell, comb főleg. Mellé saláta öntet nélkül.


Zsírszegény sjtok és túró is mehet.


A gyümölcsök nagy része magas cukortartalommal rendelkezik. Egy banán teli van szénhidráttal, egy narancs meg cukorral. Ezeket éppen kerülni kellene fogyókúra közben, nem pedig egész nap ezeket zabálni.


Este pl már nem is szabadna gyümölcsöt enni, csak fehérjét és zöldséget.


És ha normálisan, hosszú távon és egészségesen akartok fogyni zsírból, akkor hetente max 1 kg minusszal számoljatok. Ami ezen felül megy le, az általában izom és víz. Egyszerűen semmi értelme nincs. És mielőtt valaki azt hiszi, hogy lehet csak fenékből és hasból fogyni, na ez is egy baromság. Fogyni csak teljes testből lehet, szóval ha fogsz, akkor megy le mellből, fenékből, karból, combból, mindenhonnan. És általában onnan lehet fogyni a legnehezebben, ahová a legkönnyebben rakódik zsír.

2014. febr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
25%

Annyira bírom, hogy sokan nem a kérdésre válaszolnak, csak osztják az észt:)

Nos, a 90 napos diéta kilókban mérve nagyon sikeres. A tényleg megérne egy tanulmányt, hogy mennyi ebből a zsír, víz, izom fogyás. Úgy gondolom, hogy a legjobb módszer elkezdeni egy fogyókúrát. Látványos eredmény főleg sporttal. Azután érdemes átállni a normális egészséges étkezésekre+ a bevizz kalória kontra felhasználtra. De hangsúlyozom ennél gyorsabb, eredményesebb nem létezik.

Viszont, aki ezt csinálja valszeg vissza fog hízni. Mondjuk fél év alatt lefogy és két év alatt visszahízza és ez így megy az életet végéig:) De akkor is tesz valamit. Most a lényeg a gyüminap:DD

Nagyon sokat pisil az ember, egyfajta vízhatóként müxik. Ha a többi napon nem éhezel, akkor csak ezzel az egy nappal tudsz fogyni, ezért fontos ez a nap. Mindenkinek megvan a nem kedvenc gyümölcse, nekem pl., ami savas az mégnagyobb éhséget csinál.( kivéve a narancs)

A legfőbb a banán, mégha hízlal is. Reggel, délben, este , mert az laktat. Mellé málnát, almát sosem eszem. Délelőtt narancsot, de az ebédem egy nagy konzerv barack. Leönteni a cukros levet és benyomni az egészet. Most jönnek az okosok a cukorral. Igen biztos valamennyi cukor bediffundál a gyümölcs húsba, de ezen a napon annyira kicsi kalóriát viszel be, hogy nem érdekes. legalább nem bux fejre:) Nálam az ananász is be szokott válni. Néha csinálok gyümölcssalit. 1 konzerv barack, ananász, cseri. Ezt elosztom 2 felé. Este meg, amit van otthon. Néha feldobom magoval stb. Sok vizet iszom, kimondottan élvezem, hogy annyit pisálok, mint egy ló:) Olyankor a kukim is akkora és szintelen a vizeletem:DD

A víznap már túlzás. Szerintem kezd a 90 napossal, ha megáll a súly, térj át a reggel zabkása, napközben hús/zöldség kombóra. Kenyér, krumpli nuku. Mellé járj el edzeni. Meglesz a ahtása, főleg ha számolod a kalóriát. Ha nő vagy 1200 férfi 1500 minimum. Ha lefogytál, akkor próbélj keveset bűnözni és minéál tovább tartani a súlyt. Aztán 1-2 év múlva csináld meg újra:) uff

2014. febr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!