Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan lehet túlélni a gyümölc...

Hogyan lehet túlélni a gyümölcsnapot?

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 16:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Bírom az olyan válaszolókat, akik tudják hogy nem jó amit csinálnak, igazából nem is kényelmes vagy szórakoztató, de azért csinálják.


És nem beszélnek le róla másokat :D

2014. febr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedves 02-05 13:06 válaszoló!


A válaszodnak az a része értelmes, amikor a reggeli zabpehelyről és a hús-zöldség kombóról beszélsz.


De kérdem én, miért ne lehetne ezzel kezdeni?


Nem a kérdésre válaszolunk és osztjuk az észt? Lehet nem árt egy kicsit szétosztani :). A kérdésre reagáltam, amikor leírtam, hogy semmi értelme. De persze ha a kérdés szó szerinti értelmét nézzük, miért ne lehetne túlélni egy gyümölcsnapot? Az ember elég sokáig kibírja csak vízzel is. De ez nem normális, és mivel a szervezet a zsírt raktározza a legjobban, ezért izomból fogy elsőnek.


Kilóban hatásos? És mivan, ha a mérleg kevesebbet mutat? Elmegyek nagywc-re, rögtön mutat fél kilóval kevesebbet. De a következő nagywc-ig ez visszajön.


A gyümölcskonzevrek a lehető legrosszabb választás, ugyanis rengeteg cukor belekerül plusszba, az amúgy is sok gyümölcscukrot tartalmazó termésbe.


Összességében nem látom értelmét azzal kezdeni a fogyást, hogy beiktatsz olyan napokat, amikor a banán és gyümikonzerv segítségével telíted magad szénhidráttal és cukorral.


Kezdésnek a lehető legtökéletesebb azonnal zabpehelyre és hús-zöldség kombóra váltani. Szerintem jóval hatásosabb és midnenképpen egészségesebb a gyümölcsnapnál.

2014. febr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 biaaa3 válasza:
Nekem is a gyümölcsnap a legnehezebb, de azért ha nem csak gyümölcsöt ehetsz, sok receptet lehet találni amik a gyümölcsnapra vannak, gyümölcssalálták, sokba ír pl. diót, mogyorót. Ezek sem túl laktatóak, de mégis változatosabb ha gyümölcsanapon megeszel 1-1 marék diót, mogyorót, napraforgómagot. :)
2014. febr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!