Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diétában hogy...

Biaaa3 kérdése:

A 90 napos diétában hogy választjátok szét az ételeket?

Figyelt kérdés
Szeretném elkezdeni a 90 napos diétát, aki már csinálta, és sikerrel járt az legyen szíves segítsen nekem! Arra lennék kíváncsi, hogy a keményítő napon amikor tejterméket (pl.:tejet, joghurtot nem lehet fogyasztani, ha jól tudom?!) főzeléket lehet enni, keményítővel sűrítve, akkor egy krumplifőzelékre tehetek tejfölt? A szénhidrát napon amikor tésztát lehet enni, mivel ehetem? Lehet pl.: mákos, paradicsomos? Ehetem pl. gombapörkölttel, tojáspörkölttel? (ezek proteinnapra ajánlottak) és akkor szénhidrátnapon pl. túróstésztát nem lehet enni? Minden nap megihatom tejjel a napi 2 kávémat vagy inkább mellőzzem? Azt is megköszönném, ha néhány receptet leírnátok, amiket fogyasztottatok a kúra alatt, előre is köszönöm a válaszokat!! :)

#fogyókúra #90 napos #szétválasztó kúra
2014. febr. 3. 11:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
31%

Minket érdekel ez a dolog, csak számos bicska és egyéb fegyver nyílik ki a zsebünkben, amikor potenciális jó nők nutellás lisztes palacsinta evéssel akarnak lefogyni.


Természetesen az ez az a pont, amikor a potenciális jó nők baromságot csinálnak, és már nem lesznek jó nők.


Ennyi, a hülyeségre is allergiások vagyunk (szénhidrát nap, keményítő nap) de a fő dolog, mert nem szeretjük a szénhidrátevő női seggeket. Így sarkítva, ennyi.

2014. febr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Én feltettem a kérdést és válaszokat várok, nem okoskodó baromságokat olvasni. Mi lenne ha nem ide írkálnátok, hanem megkeresnétek azokat a kérdéseket, ahol arra kíváncsiak, hogy mik a veszélyei a diétának, és hogy nektek mi a véleményetek arról aki ezt csinálja!Ha nem vettétek volna észre, ez nem az a kérdés volt!
2014. febr. 3. 15:04
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

A kérdés már rég meg lett válaszolva, sőt te is megválaszoltad, mert a ch napon NEM eszel tejtermékeket.


De fogyás alatt semmikor sem kellene tejterméket enned, sőt nem kellene keményítőt enned, se cukrot.. szénhidrátot csak zöldségekből kellene enni. Mert te akarsz fogyni, nem én..

2014. febr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
14%
Azt mondod elolvastad a linket,akkőr mi nem világos? Sajnos hozod az átlagos dagadt nő szintet.
2014. febr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 VWXYZZS ***** válasza:
26%
Én azt nem értem, hogy ha tudja, hogy rossz akkor miért akarja magát ezzel büntetni? Fogyaték.
2014. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő szerintem egy személy. Lődd már le magad! NEM VAGYOK RÁD KÍVÁNCSI!! Amúgy az össze 90 naposnál, te vagy az első kommentelő, nincs jobb dolgod?
2014. febr. 3. 20:42
 17/22 anonim ***** válasza:

Azt a qrva!Lehet,hogy klónoztak?De az is lehet,hogy skizofrén vagyok?

Kérdező,te egy igazi kretén vagy.Azért linkelem be azt az oldalt összes 90 naposhoz,hogy elejét vegyem a további fogyatékos kérdéseknek.Az a baj,hogy az ott leírtak meghaladják az agyi kapacitásodat,ezért maradsz zsírhülye és dagadt,de ez kizárólag a te kib@.szott problémád!

2014. febr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 VWXYZZS ***** válasza:
Örülnék ha kettő lenne belőlem :D
2014. febr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én is Botero vagyok igazából. Csak én a szichopata kiadása. Én nem írok olyan durván, de tegnap már vettem egy viperát, és azt szorongattam miközben olvastam itt a kérdéseket. El is görbült, hogy a rozsda egye meg!


Na, Kérdező mi szeretünk, mert lisztevéssel akarsz fogyni. Pont a fél világ elhízik mert keményítőt, szénhidrátot eszik, te ezzel akarsz fogyni.


TE vagy a kedvencünk! (most majdnem eltörtem a viperát, így korán reggel)

2014. febr. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak ez egy személynek aki értette mit akarok. A többieknek meg...már mondtam, hogy nem erre vagyok kíváncsi, bemásoltad, én elolvastam, nem kell ezt túlragozni. Nem is kellett volna több kommentet írni. Na ennyit erről, a kérdést törölni fogom, mert kicsit elszakadtunk a témától.
2014. febr. 4. 21:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!