Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diétában hogy...

Biaaa3 kérdése:

A 90 napos diétában hogy választjátok szét az ételeket?

Figyelt kérdés
Szeretném elkezdeni a 90 napos diétát, aki már csinálta, és sikerrel járt az legyen szíves segítsen nekem! Arra lennék kíváncsi, hogy a keményítő napon amikor tejterméket (pl.:tejet, joghurtot nem lehet fogyasztani, ha jól tudom?!) főzeléket lehet enni, keményítővel sűrítve, akkor egy krumplifőzelékre tehetek tejfölt? A szénhidrát napon amikor tésztát lehet enni, mivel ehetem? Lehet pl.: mákos, paradicsomos? Ehetem pl. gombapörkölttel, tojáspörkölttel? (ezek proteinnapra ajánlottak) és akkor szénhidrátnapon pl. túróstésztát nem lehet enni? Minden nap megihatom tejjel a napi 2 kávémat vagy inkább mellőzzem? Azt is megköszönném, ha néhány receptet leírnátok, amiket fogyasztottatok a kúra alatt, előre is köszönöm a válaszokat!! :)

#fogyókúra #90 napos #szétválasztó kúra
2014. febr. 3. 11:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Lehetne új téma!
2014. febr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Luca30 válasza:
69%
Az a baj, azzal, hogy oda van írva, hogy "diéta" sokan elhiszik, hogy ők most valóban diétáznak/fogyókúráznak. Tapasztalatokat vársz? Mondok egyet. Megkérdeztem a kolleganőmet, aki "csinálja" a 90 napos "diétát" hogy mi lesz a vacsorája. Közölte, hogy kakaóscsiga, mert ma szénhidrát nap van. Nem érti mitől nő a segge, hiszen ő FOGYÓKÚRÁZIK. No comment. Ha mindenki betartana pár alapvető szabályt, nem kéne ilyen baromságokat csinálni és még le is fogynak. Csak az a baj, hogy az embereknek nulla akaraterejük van, zabálnak össze minden sz@rt napokra lebontva és akkor ő máris fogyókúrázik. Korábban belinkelt valaki egy cikket arról, hogy mik a veszélyei és miért hülyeség ez a "diéta". Abban elég érthetően le van írva minden. Dietetikusnak és még csak túl okosnak sem kell lenni, hogy abból megértse mindenki miért hülyeség..
2014. febr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!