Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » 90 napos diéta

A kérdés

90 nap alatt nehéz lenne ilyen alakot, de inkább popót "csinálni"?

[link]

Van egy Rubint Réka DVD-m, 30 perces popsi is van rajta, és azt csinálnám minden nap, meg persze az ehhez megfelelő táplálkozás.

Normális válaszokat adjatok légyszi.

Előre is köszönöm szépen.

Kérdések hasonló témában: fogyókúra

2014. febr. 10. 15:58  Privát üzenet  

A válaszok
Normális táplálkozással, normáis edzéssel (amit minden nap meg tudsz csinálni az nem normális, hanem gyenge) 3-6 hónap alatt már lehet látványos változásokat elérni!

A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2014. febr. 10. 16:01 Privát üzenet
A képen látható hölgy igen jó genetikával rendelkezik. Guggolás, kitörés, lábemelés oldalra és hátra, lépcsőzés és felhúzás. Esetleg még bokasúllyal oldalra emelés állva. Ettől több gyakorlat felesleges, ezek mellé még valami aerob kiegészítés a másik fél órára, és napi 1 óra edzéssel látványos eredmény érhető el.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2014. febr. 10. 17:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszotokat, segítségeteket!

# 3/8Időpont 2014. febr. 10. 20:14 Privát üzenet

A képen a csajnak nagyon jò adottságai vannak, irigylem is. :D De az egész alakjàn làtszik h kondizik. Erre biztos nem elég 3 hònap, akkor se ha teljesen àtlag alkatrol indulsz se.

Plusz tuti diétázik,az legalàbb olyan fontos

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2014. febr. 11. 06:40 Privát üzenet
Sowilo nevű felhasználó válasza:

A Rubint Réka DVD nem jó ehhez. Ilyen alkat sajnos csak konditermi súlyzós edzéssel érhető el, esetleg ha jó a genetikád, calisthenics-el is megoldható. Előbbi esetben felhúzás, guggolás, kitörés, majd bokasúlyos mókázgatás. Utóbbi esetben távolugrás, zsámolyra/dobozra ugrás(minél magasabbra), egylábas guggolás, felugrásos guggolás, támadó járás.

Kiegészítésnek kardió mindkét esetben.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2014. febr. 14. 21:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Sowilo megkérdezhetem, hogy az a támadó járás milyen?

Köszi!

# 6/8Időpont 2014. febr. 14. 21:47 Privát üzenet
Sowilo nevű felhasználó válasza:

Sétálós kitörés a másik elnevezése :)

https://www.youtube.com/watch?v=-P7Ee7GufDs#t=63

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2014. febr. 14. 21:52 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
A kérdező kommentje:

Köszönöm!

# 8/8Időpont 2014. febr. 14. 22:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Levagtam a hajam szerintetek megeri igy csinalni vagy inkabb fodrasz?
Gyümölcsös túrókrémet akarok csinálni vacsira, de nincs itthon se édesítőszer, se méz? Akkor tehetek bele egy kanál cukrot vagy inkább ne?
165 cm. Vagyok 70 kg. kevesebbet eszek este 4 után már semmit tornázom minden nap Réka CD-re 20percet és karikázom naponta 1-2 órát. A hasamról szeretnék inkább fogyni, de ugy...
Hogyan étkezzek? 5-8 kilótól szeretnék megszabadulni és inkább formalni az alakom. Gondoltam, hogy elkezdem a RR- napi 20 perc önmagadért csinálni, de nem tudom, hogyan étkezzek...
Vékonyabb combok? Hogyan érhetem el? Milyen tornával? Mi az, ami inkább erősíti és nem szabad csinálni? 20L
Ezt ugy nem lehetne, hogy inkább kevesebb kcal-t eszek de több ch-t? Nem lehetne inkább igy csinálni?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a 90 napos diéta rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!