Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vékonyabb combok? Hogyan...

Vékonyabb combok? Hogyan érhetem el? Milyen tornával? Mi az, ami inkább erősíti és nem szabad csinálni? 20L

Figyelt kérdés
tudom,nincs csak egy helyről fogyás, de szeretnék valami mozgást találni a vastagabb combokra.
2009. aug. 21. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Mi az, hogy nem szabad csinálni? Nem tudom ezt a részt értelmezni....
2009. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pl. olyan tornát,amitől vastagabb,izmosabb lesz...azt szeretném elkerülni
2009. aug. 21. 21:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát az erősítő gyakorlatokból ne csinálj sokat, fuss, vagy cardiózz, vagy aerobikozz.tekerd be fóliával közben a combod, hasonlók, nagyon sok ilyen kérdés volt már nézz körül. Sok jó tanács van.
2009. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én combról és fenékről akartam fogyni. Elkezdtem futni, és vékonyabb lett kicsivel a combom. Mondták, jó, ha csinálok combra külön gyakorlatokat. Elkezdtem kitöréses gyakorlatokat csinálni, és a combom szép feszes lett, de izmosabb. A tornát abbahagytam , azóta csak futok. Most meg vagyok vele elégedve.
2009. aug. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
90%
már bocs de elég buta kérdés. minden testmozgással izmosodni fogsz, a zsír helyét az izom veszi át, persze ettől még lehet vékonyabb is, attól függ, hogy most milyen a combod, kövér vagy-e? az izomtól lesz szép formás a lábad, a vékony pálcikalábak nem szépek.
2009. aug. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok kövér,csak a combomra rakódik a felesleg:-(((
2009. aug. 22. 17:40
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne csinálj alacsony ismétlésszámú, lassú "gyakorlatokat" nagy ellenállással szemben.

Combra legjobb a szobabicikli: úgy állítsd be, hogy ne lassan tekerj magas fokozaton vele, hanem gyorsan alacsonyabb fokozaton.

2009. szept. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!