Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valaki nem kezdi holnap a diétát?

Valaki nem kezdi holnap a diétát?

Figyelt kérdés
csatlakoznék..:)
2014. febr. 11. 19:58
 1/8 anonim válasza:
Én igen! :) minimum 5 maximum 10 kiló leadása a cél :)
2014. febr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Én is mindig HOLNAP szoktam kezdeni :P
2014. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én ma kezdtem. most eszem gyümölcsöt. 9 körül kávéztam édesítővel. ma csirkehusi lesz tejfölösen párolt zöldséggel. és vacsira is azt fogom enni csak kevesebbet
2014. febr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Távol álljon tőlem, hogy beleszóljak az életetekbe, de az ember olyan, hogy nehezen állja meg, hogy ha tud valamit, ne ossza meg másokkal. Koromnál fogva elég tapasztalt vagyok e téren (is), és bátran állíthatom, hogy a diéták mindig kudarccal végződnek. Sokkal célravezetőbb az életmódváltás. Jelen pillanatban a paleo étrendet tudnám a legjobb szívvel ajánlani.
2014. febr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem nem kell életmódot váltanom. mindig vékony voltam, sosem ettem sokat. de most szültem, és rajtam maradt 10 kiló. ha ezt leadtam, akkor utána nem fog visszajönni
2014. febr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sem kötözködni, sem okvetetlenkedni nem célom, de ha most szültél, inkább ne diétázz, hanem töltsd fel a kiürült készleteidet. A diéta mindig valamilyen hiánytáplálkozást jelent, neked pedig most nem arra van szükséged.
2014. febr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a most nem éppen mostot jelent :) míg szoptattam, nem diétáztam egyáltalán. lassan 8 hónapos a picim.
2014. febr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sowilo ***** válasza:

Az egészséges táplálkozás viszont mindenkire ráfér. A 90 napos diéta viszont a lehető legrosszabb dolog, amit az egészségeddel tehetsz. Három napig eszel szénhidrátot(gyümölcscukor, keményítő, és egy univerzális szénhidrát nap), és csak négynaponta ehetsz pl húst. Az a baj, hogy ez a diéta nem a zsírt pucolja le rólad, hanem a zsír alatt a meglévő izmokat pusztítja, meg még a glikogén, a víz, és a többi. Ezáltal adható le az a sok kiló.


Én is a paleót tudom ajánlani. Fogyásra is tökéletes, ismerősömnek a cukorbetegségét tüntette el, nekem pedig a pattanásaimat és a májproblémámat.


Üdvözlöm a babát! :)

2014. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!