Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valaki probálta a gyumolcsdiét...

Valaki probálta a gyumolcsdiétát? Mármint 90 napig csak gyumolcsot evett?

Figyelt kérdés
szeretném kiprobálni és ha már valaki probálta akkor tapasztalatokat léci írjatok ha pedig nem akkor véleményed írd le léci fontos lenne !

#gyumolcsdiéta
2014. febr. 23. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen. A gyümölcsdiéta alatt se fehérje, se zsír nem kerül a szervezetedbe, amire márpedig az egészséges fogyáshoz szükség van. 90 napig csinálni éhezés, aminek a vége egy látványos visszahízás lesz. Megkínzod magad, aztán nem érsz el semmit.
2014. febr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez így tényleg nem jó.Biztos lehet tőle fogyni,de akkor is egyoldalú.ráadásul a sok gyümölcssav nem jó a fogzománcnak,sajnos ezt tapasztalatból tudom.A lényeg a szétválasztáson van.Tehát egyél mindent diéta alatt,de szénhidrátot fehérjével nem,gyümölcsöt se keverj semmivel,egy étkezésre max.2 fajta gyümölcs legyen.
2014. febr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mindenki a kornyezetemben sovány és csak kritizálni tudják a dietámat már unom azt tettem hogy mindent edtem kis mennyiségben diétás ételeket , stb ahogy kell nekik még ez is sok pedig már csak a minimumot eszem és csak ha halat eszem ettol csak hizni fogsz stb már unom mit tegyek ?
2014. febr. 23. 16:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Sok gyümölcsevő van (pl. nyersvegán gyümölcsevők) tehát valaki próbálta, nem 90 napig hanem tovább.


De hogy te miért nem eszel zsírt, húst és zöldségeket, miért a gyümölcs vonalat akarod erőltetni, az érthetetlen.. de hát csinálhatod, csak nem biztos hogy neked is jó lesz a sok gyümölcs..

2014. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? sz...rd le a véleményüket? nem fogysz? akkor lehet többet kéne mozogni.
2014. febr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyömülcsdiéta? Hány éves vagy? nem kell túl okosnak lenni hogy rájöjj bármiből az egyoldalú táplálkozás nem túl ésszerű,nem toom mennyire érthetően írtam :D
2014. febr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 19 éves koromban három hétig csak gyümölcsöt ettem egy nyáron. Főleg a sárgadinnye és görögdinnye volt a menü. A közérzetem meglepően jó volt és nagyon szép lett a bőröm és a hajam is. 8kg-ot fogytam a három hét alatt. A hús hiányzott és végül visszatértem a rendes étrendhez, a kilók pedig visszaszaladtak. Csak rövid időre és csak tisztítókúrának ajánlanám, nem fogyásra.
2014. márc. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!